World of Gothic - Forum

Full Version: Detinatorul dealului 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
dealul meu x100000000000000000000000

1. Vin eu.
2. Va tin un discurs despre mentinerea motivului pentru care dealul e al vostru.
3. Iau dealul.


discurs despre mentinerea motivului pentru care dealul e al vostru.
Quote:
Dragi tovarasi si preteni. Daca veti mai scrie doar dealul meu fara un motiv bine determinat, regimul meu va inchide acest subiect!
eu ,un mare magnat al petrolului iti ofer 100000000000000000000000000000000000000000000000000 mii de miliarde de milioane de trilioane de euro...si imi oferiti dealu...>Grin(mai apoi reusind sa-mi redobandesc banii angajand un ucigas profesionist)
Dealu Meu..Haha
Da dar eu, patronul mineritului, am toate tipurile de roci la mine acasa. Si cum tu esti interesat de acestea facem un pact, in care eu iti dau 2 exemplare din fiecare piatra, iar tu dealul in schimb. (devine in scurt timp un joc imobiliar, ca monopoly Haha)
Am actele pe deal.
Scot bricheta si dau foc la acte
Dealul lui Je
Ban...
Ai uitat ca suntem intr-un joc de imobiliare Haha
Eu nu joc dupa regului scot sabia laser si te feliez
Dealul meu
dragi mei,am un anunt de facut:la alegerile facute de regele rohbar find vitorul rege al dealului i-mi ofera tronul ,lui terente postul de secretar,carnage de super moderator de iarba iar lui raduucu vicepresedinte

regele rhobar my assHaha
dealu lu NH (ei sa vad care va puneti cu elHaha)
Eu,pentru ca sunt mai tare ca sabia lui zorroHaha
Dealu meu