World of Gothic - Forum

Full Version: Detinatorul dealului 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Va pun sa lucrati ca fermieri in cele mai rele conditii, nici apa nu va dau si sunteti obligatii.
Dealul devine al meu.
eu,fiind un mare actionar de-al lui Tamburel Miguel de Serpico del Sayonara La Nevasta Rio Vespucio Grandiensis...trimite toate armatele din lume dupa voi si astfel ne mai fiind niciun pericol din partea voastra dealul ramane al meu Haha
Dealu Meu!!!Si asa ramane ...am zis Howgh!Amin!Asa sa fie!
Desi stiu ce inseamna Howgh, nu stiu insa limba amerindienilor, deci nu inseamna asta nimic pentru mine. Doearece Basescu a hotarat sa inscriptioneze numele meu pe o lespede de diamant si sa o fixeze bine in deal, dealul devine in cele din urma proprietatea mea.
eu fur lespedea...si o vand pe 12 mii de miliarde de bilioane de trilioane de dolari...si astfel iti cumpar dealu
Dealu Meu!
Da dar eu nu il vand. E nepretuit.
eu cel mai mare pirotehnist..frate cu rambo si cu chick norris...iti pun o bomba nucleara sub pat...
Dealu Meu(uite-te sub pat la noapte Haha )
Pentru mine nu exista decat zi Grin
Dealul tau dar tot al meu.
eu are un deal cu numele meu care este al meu fiindca mi la dat bulibas leo din strehaia frate cu bercea mondialu si fiul argentinei si lui sprite cel bogatWink
Dealu Meu
Da un tigan borat de pa Craica' te tot f**e la cap. Iar tu cedezi.
Dealu meu.
eu fiind cel mai smecher mafiot din lume...te santajez...

Dealu meu