World of Gothic - Forum

Full Version: Genuri de muzica preferate
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Titlul spune totul. Ce fel de muzica va place sa ascultati? Eu invat intr-un liceu de arta, si de aceea recunosc ca ascult de toate. Dar voi?
Si mi-e imi place sa ascult de toate, dar cel mai mult ascult house si trance. Mai ascult si Prodigy , care nu stiu in ce grupa sa-i incadrez Grin.
nu ascult manele si populara ,eu rock
@doryn :ai uitat de rap(la poll) .ascult rap house , techno,hip hop,pop si rar rock . iar manelele si populara is NASPA (pt mine)
Hardy, am considerat ca muzica rap intra la Hip-Hop/R&B. Cat despre muzica patriotica... te gandeai la muzica clasica, Caline, sau la Populara/Manele? Grin
cred ca se referea la imnul tarii. cel putin asa cred. oricum manelele nu fac parte din categoria ,, muzica patriotica,,
Rap&Rock all the way.
manele Haha...da merg toate...asc de toate...da mai mult salam live...moartea mea!!!
il Asculti pe Florin Salam si pe sotia sa Salam Victoria cum canta??Haha
Haha...ei na frate....aja o leak...ce vrei sa spui ca u la o petrecere ceva....dupa ce te ametzesti.......nu merge salam??
Pages: 1 2 3 4 5 6 7