World of Gothic - Forum

Full Version: The Champion of Gothic ~ Proba 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Am postat si poll. E suficient doar sa comentati putin alegerea, eu voi posta ultimulHaha.
Sincer la proba 3 inca ma gandesc...sa vad ce voi gasi.
Eu l-am votat pe Terente. Pe departe cea mai profesionistă poezie. Mi-a plăcut că a folosit mai multe tipuri de rime, în principal.
(01-12-2013, 10:13 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]
(01-12-2013, 10:11 PM)roby14 Wrote: [ -> ]
(01-12-2013, 09:59 PM)old nick Wrote: [ -> ]Pentru ca s-au straduit mai mult decat ceilalti.

Obiectie, de unde sti tu ca noi restu nu ne-am straduit?
Ajutama sa inteleg ce vrei sa zici daca gresesc.

ca a postat in ultima zi Haha
Eu daca postam in ultima zi, lumea o considera leneHaha.
Warhell...te rog mult un edit la poll ca nu imi apare old nick...nu stiu de ce! What
(01-12-2013, 10:11 PM)roby14 Wrote: [ -> ]
(01-12-2013, 09:59 PM)old nick Wrote: [ -> ]Pentru ca s-au straduit mai mult decat ceilalti.

Obiectie, de unde sti tu ca noi restu nu ne-am straduit?
Ajutama sa inteleg ce vrei sa zici daca gresesc.

Am spus ca s-au straduit mai mult decat ceilalti. Grin
Nu stiu cum sa te ajut sa intelegi...Grin
Eu l-am scos şi din poll, şi din post.
Am un fan!!!
E un inceput de schimburi de idei, aici si chiar as vrea sa incetati acum pentru a nu se amplifica. Multumesc.
(01-12-2013, 10:16 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(01-12-2013, 10:11 PM)roby14 Wrote: [ -> ][quote='old nick' pid='75386' dateline='1358017157']
Pentru ca s-au straduit mai mult decat ceilalti.

Am spus ca s-au straduit mai mult decat ceilalti. Grin
Nu stiu cum sa te ajut sa intelegi...Grin

Sa dau un exemplu, eu puteam sa ma straduiesc mult mai mult ca el si sa iasa ceva mai prost, pentru ca pur si simplu nu am inclinatii spre asa ceva.
De unde sti cat m-am straduit sa o fac pe a mea amuzanta?Haha
Daca old nick a iesit din/nu a fost in concurs, l-am votat pe Terente. Spre deosebire de restul lumii, nu prea am apreciat amuzamentul creatiilor, pe de o parte pentru ca pe alocuri e tras de par, si pe de cealalta nu stiu daca se cerea aici. Parodierea e mai usor de facut, dar si lipsita de substanta.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7