World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii: numele revistei
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Am si eu 3 propuneri: "Forum", pentru ca reprezinta originea revistei, "Megabyte", pentru ca reprezinta un element tehnic prin care se realizeaza, sau "Opis", pentru ca exprima stilul jurnalistic in care va fi probabil conceputa.
The spark deja exista undeva prin uk. La fel si Megabyte. Keep going.. cat mai multe sugestii, ca sa gasim cel mai bun titlu.
K2 Games ar suna frumos ,ceva simplu si usor Haha
Game Hunters? sau Mission Magazine ..... Si 2K games e luat dar ar merge 2 World Games/2 World Gothic Gamesc (2 World pentru ca redactorii sau cum se numesc, sunt de la cele 2 lumii (Of gothic si of games)

Big Bad Magazine Haha

Sursa ideei* Haha :
cine a luat k2 games? poate 2k
Scuze citisem 2k(obisnuinta) oricum totusi poate ne pune sa le dam drepturi de autor Wink Haha
Turned On
Or something like that.
(08-24-2013, 05:22 PM)cornel Wrote: [ -> ]Scuze citisem 2k(obisnuinta) oricum totusi poate ne pune sa le dam drepturi de autor Wink Haha

nu ai la ce sa le dai drepturi de autor daca nu e scris cu rosu mare ''2K games'' e numele tau propriu si unic
  • Turned On
  • Big Bad Magazine
  • Game Hunters
  • Mission Magazine
  • 2 world games
  • K2 Games
  • Opis
  • eBookminator
  • Toxic Bomb
  • 2-Sights
  • Revista Wog



Am facut un update cu sugestiile voastre + ultimele 2 le-am facut pe moment.
{Playbook este deja luat numele, nu ne putem baza pe el}
Revista WoG .. 'ce vă tot complicaţi cu numele ălealalte?
Pages: 1 2 3 4 5