World of Gothic - Forum

Full Version: Multiplayer discussion 4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ar putea sa lase serveru cand iese,ca nu moare nimeni...Si intr-adevar,aia au si ei vina lor.
de ce nu va cumparati un host pentru server sa fie online 24/24 si sa nu mai pice cand inchide unu calculatoru ...
As cumpara,n-am ce zice,dar totusi frate,alt server ar fi naspa,asta e cel mai bun Smile
-Ps-
Hegan,daca n-ai ce face,hai pe Draconis cu mine
Am facut npc-urile orci, in jurul taberei vechi, din oldworld, ramane sa fac maine npc-urile oamenii din tabara (un fierar, 2-3 traderi si sa vad ce mai fac). Sa vad daca am timp sa termin, caci maine e ultima zi in care mai pot lucra, asta pana vinerea viitoare. Grin
Foarte tare.I-ai pus?
Pe serverul care e la DYgYTaL nu i-am pus. Dupa ce termin, daca si restul sunt de acord. (Cristian, DYgYTaL.)
Pune si tu serverul tau on.N-am unde juca =)
Nu pot, nu pot tine server. (nu apare in lista). Apropo, daca o sa facem orcii (si orc dog), putem lua carnea de la orc dog cand ii omoram si armele de la orci. (putem lua armele si de la alti playeri cand ii omoram). Dar din pacate nu imi iese respawn-ul, adica sa fie in acelasi loc in care au murit. Pot face fara respawn, dar e urat ca nici jucatori nu o sa mai respawneze.

O sa mai incer seara asta, sa vad daca reusesc. (Spres sa da.) Grin
Bine,bafta multa Grin
Ok, pot tine server-ul de acum.