World of Gothic - Forum

Full Version: Multiplayer discussion 4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nu e problema,eu pana la 1 sunt la scoala Grin Si nu am zis ca nu sunt multumit,era mai mult un apropo decat o nemultumire.
Noroc pe mine ca's dupa amiaza la scoala, pot sa ma trezesc pe la 12 in fiecare zi. Grin

Am facut traderi decat un fierar care are armuri si arme si un mag care are potiuni de viata. Aurul il faceti vanzand itemele voastre, puteti vinde o armura si sa va luati alta ca se salveaza.

Orcii au respawn-ul la pod, dar dupa ce ii omori fiecare se intoarce la locul unde au murit, deci nu ar fi o problema asta. Grin

Ca sa faceti negocieri cu npc-urile, apasati j cand le aveti in focus, ca sa selectati itemele, folositi: w,s,a,d, iar pentru a cumpara apasati lalt. Se pot face negocieri si intre playeri, la fel, cand aveti un player in focus apasati t si scrieti comanda /trade.
poti face si un sistem de lvl pe baza asta? adica sa omori niste orci sa iti cresti tu caracteru cum vrei sa ai ce armuri vrei pe el , nu sa ai un ''lider'' care sa te comande si mai tarziu sa poti alege tu guilda care vrei sa fi
Pai poti avea armurile si armele pe care le vrei, adica iti cumperi ce are fierarul, te poti antrena pentru a-ti creste puterea si skill-urile armelor, deci cred ca e deja facut. Grin

Daca as fi reusit sa fac goldul sa se salveze, dar din pacate nu pot, dar se pot vinde armurile si armele pe care le aveti si sa cumparati altele. (armurile si armele raman la relog. Grin)

Dar am nevoie de gamemode de la DYgYTaL si nu stiu cum sa dau de el.
Dar bugul cu Valea Minelor mai e?
Ce bug? What Noi nu am jucat pana acum in Valea Minelor.
Eu am fost si se stricase loginul,Dygytal zicea ca s-o rezolvat,dar nu sunt convins.
Pai, cand o sa incepem in Valea Minelor, ca sa nu fie probleme cu login-ul, vor fi sterse toate conturile si va fi nevoie sa va faceti altele.
Suna bine Grin

Pe bune acum,nu mai intra Dygytal asta?Ca totusi,e ultima zi si vreau si eu sa mai joc linistit cat se poate...Trec clasa a 8-a si na,numai de GMP nu o sa prea am timp(de abea o sa dorm 8 ore,la cate simulari face scoala mea)Deci,pot sa spun ca omul ala deja exagereaza.
Ma, nu exagereaza deloc, daca nu vrea sa il mai tina asta e, nu tre' sa zicem ca exagereaza, din contra, ar trebui sa ii multumesti ca l-a tinut pana acum. Grin (offtopic: Clasa a 8-a este cea mai relaxanta de la generala. O sa ai mai mult timp ca in clasa a 7-a si celelalte. Cel putin eu asa am avut si acum uite-ma la cel mai bun liceu din judetul in care locuiesc si printre cei mai buni din clasa. Grin)