World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţiile zilnice din 2015
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Se foloseste aceeasi versiune la multiplayer pentru server?
Mai, mai, mai, am vazut si eu primul episod din Game of Thrones, varianta HBO a beegs.
3 lucruri nu am inteles, cine e ala care o pune pe sor-sa sa se casatoreasca cu ala ca sa ii dea armata, cine sunt aia 2 care il arunca pe Brand din turn si de ce Iisus Hristos e unu' ras jumatate in cap?
(06-20-2015, 06:16 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Se foloseste aceeasi versiune la multiplayer pentru server?

Nimeni nu stie momentan. Si sincer, cui ii pasa de versiune atata timp cat functioneaza. Flower
Ala e fratele ei si aia doi sunt care dau un exemplu de incest sunt frati regina cu fratele ei.
Vrei mai explicit?
N-am inteles nimic.
Pai nu era nici un server pe versiunea de anul trecut si Dorel zicea ceva de o versiune mai usor de modat care va aparea. Si are legatura cu versiunea, aia de acum 3 ani nici nu mai merge.
Tocmai d-aia trebuie sa te uiti in continureHahaNu e frumos sa-ti spun.
(06-20-2015, 08:38 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Pai nu era nici un server pe versiunea de anul trecut si Dorel zicea ceva de o versiune mai usor de modat care va aparea. Si are legatura cu versiunea, aia de acum 3 ani nici nu mai merge.

Pai da, GMP Untold Chapther e in c# ca limbaj de programare si e mai usor, plus ca are functii asemanatoare cu single player, npc.uri cu rutine, misiuni, garzi etc. Problema e ca functioneaza doar pe windows, nu si pe linux (asta pentru host). Cat despre versiune, am specificat "atata timp cat functioneaza".