World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţiile zilnice din 2015
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Zona de gothic sa fie un de Hall Of Fame si sa se mai posteze pe acolo,doar mod-uri faine sau alte chestii...
Iar noi sa ne orientam spre alte jocuri/discutii Smile
(08-16-2015, 09:40 PM)cornel Wrote: [ -> ]Zona de gothic sa fie un de Hall Of Fame si sa se mai posteze pe acolo,doar mod-uri faine sau alte chestii...
Iar noi sa ne orientam spre alte jocuri/discutii Smile

Yep. Sa fie un link sau ceva pe noul forum/site gen: Old tavern sau ceva.
Al dracu robi,sa fie el mereu in centrul atentiei.
(08-16-2015, 09:54 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Al dracu robi,sa fie el mereu in centrul atentiei.

Pai deseneaza si tu ceva frumos acum in paint. Lasa-ti talentul sa zboare. Noteeth
Rasisti peste tot frate.
Salut copii, am revenit si eu pe forum ;D , 2 luni au trecut de cand nu am mai "masturbat" ( scuzati-mi expresia ) tastatura de la PC Haha .
Pfff!
Un forum despre desenat, hmmm, nu cred ca ar fi tocmai ok. Adica o sa deseneze Robi si..... Robi.
(08-17-2015, 07:37 AM)Tendo Wrote: [ -> ]Un forum despre desenat, hmmm, nu cred ca ar fi tocmai ok. Adica o sa deseneze Robi si..... Robi.

Nu despre desenat. Dar sa aiba si o rubrica despre arta and stuff. Sunt o multime de liceeni/liceence care fac asta si sunt extremi de buni in Romania.
(08-16-2015, 09:54 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Al dracu robi,sa fie el mereu in centrul atentiei.

Gelos?