World of Gothic - Forum

Full Version: O mica problema
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
(02-13-2010, 12:18 PM)Z3R0 C00L Wrote: [ -> ]Novice face parte din comunitatea fire mage :|

Asta e asa cum ai spune: Militieni fac parte din comunitatea Paladinilor. Nu, nu fac! Novici si magicienii de foc sunt doua guilde diferite, nu e acelasi lucru.
Pai locuiesc impreuna, e drept ca nu au aceleasi drepturi, dar se poate zice si aia a ta! Fac parte din acelasi oras.!

Novice vrea sa devina firemage , doar de aia s-a facut novice!
Militia nu e obligata sa faca ceva pentru a deveni paladini, de ce crezi ca novicii au test pt firemage
(02-16-2010, 09:41 PM)Z3R0 C00L Wrote: [ -> ]Pai locuiesc impreuna, e drept ca nu au aceleasi drepturi, dar se poate zice si aia a ta! Fac parte din acelasi oras.!

Novice vrea sa devina firemage , doar de aia s-a facut novice!
Militia nu e obligata sa faca ceva pentru a deveni paladini, de ce crezi ca novicii au test pt firemage

Nu am spus ca novicii si magicienii de foc nu au nici-un lucru in comun. Am spus doar ca nu sunt acelasi lucru. Faptul ca Novicii incearca sa devina Magicienii de Foc asta e partea a 2-a Grin Wink
Exista un loc unde gasesti magia ''Wave of Death'' in afara de Capitolul 6 (Dragonisland)? Sunt la capitolul 5
normal, este de cumparat, da nu stiu unde.
Pages: 1 2 3 4 5 6