Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O mica problema
#41
cum am mai spus, daca ai folosit cheats pt un main quest ti-ai distrus jocul si tre sa o iei de la capat.

@Necro: ESTE un bug. In mod normal, cand mergi la Xardas iti apare optiunea de dialog cu care ii spui sa mearga la circle, iar el te refuza, dar pt ca lui nu i-a aparut nimic, eu zic ca e un bug.

o da, si daca esti in ch.3 nu stiu cum mai poti sa faci questu de fire mage.
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#42
ok atunci ce trb sa fac la chapter 2 cu militia?
replyReply
#43
sa mergi in VoM, sa faci questu "Evidence", respectiv "Diggers and ore", apoi sa mergi inapoi in Khorinis si.......vezi tu dup-aia.
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#44
si la Diggers and ore ce trb sa fac?? am vrbit cu Diego , Marcos , si Fajeth. M-am dus la garond si i-am raportat si a aparut doar Silvestro`s ore si cv despre marcos
replyReply
#45
pai marcos are 4 cutii, digeo 4 si fajeth 2. si ca sa-l faci pe garond sa-ti dea o scrisoare care sa i-o dai lu hagen, trebuie sa-i faci pe fiecare sa-ti spuna. diego iti zice oricum, marcos iti zice sa-i aduci 2 paladini sa-l pazeasca si fajeth iti zice sa omori snapperii. dupa care mergi la hagen si esti in cap 3
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#46
eu am omorat snapperii
replyReply
#47
(02-11-2010, 03:38 PM)Raven Wrote: @Necro: ESTE un bug. In mod normal, cand mergi la Xardas iti apare optiunea de dialog cu care ii spui sa mearga la circle, iar el te refuza, dar pt ca lui nu i-a aparut nimic, eu zic ca e un bug.

NU E NICI-UN BUG! La fel mi se intamplat si mie, nu imi aparea decat "END" cand vroiam sa vorbesc cu Xardas, si am rezolvat problemea alaturand-ma unei comunitati (Paladin), pentru ca Xardas a spus ca va merge la The Circle of the Sun NUMAI DACA te vei alatura unei comunitati mari. Si, daca nu faci ce a spus Xardas iti va aparea mereu "END". E atat de simplu... Rolleye
replyReply
#48
pai sunt magician de foc si apare end ma armura Fire`s Robe
replyReply
#49
(02-11-2010, 07:34 PM)Necro Wrote:
(02-11-2010, 03:38 PM)Raven Wrote: @Necro: ESTE un bug. In mod normal, cand mergi la Xardas iti apare optiunea de dialog cu care ii spui sa mearga la circle, iar el te refuza, dar pt ca lui nu i-a aparut nimic, eu zic ca e un bug.

NU E NICI-UN BUG! La fel mi se intamplat si mie, nu imi aparea decat "END" cand vroiam sa vorbesc cu Xardas, si am rezolvat problemea alaturand-ma unei comunitati (Paladin), pentru ca Xardas a spus ca va merge la The Circle of the Sun NUMAI DACA te vei alatura unei comunitati mari. Si, daca nu faci ce a spus Xardas iti va aparea mereu "END". E atat de simplu... Rolleye

ciudat, mie imi aparea optiunea de dialog si daca eram novice (poate ca la mine era bug Haha)
ma rog, nu conteaza.
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#50
Novice face parte din comunitatea fire mage :|
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  [Solved] G3 problema naidut_ioan 17 17,140 09-07-2013, 10:25 AM
Last Post: naidut_ioan
  [SOLVED] Problema rulare Gothic 2 Gold Ducipal 5 6,405 07-27-2013, 08:22 PM
Last Post: Bogdan
  O mica problma :X Sekeer:/ 7 4,805 03-08-2013, 05:00 PM
Last Post: Warhell
  Problema instalare Gothic 1 ... GothicFanForever 3 2,900 01-29-2013, 03:58 PM
Last Post: Warhell
Exclamation [solved] Problema in arena PureIce 5 1,699 04-09-2012, 08:40 PM
Last Post: Carnage
  [solved] Problema Gothic 3 Dastan 8 4,553 08-18-2011, 06:14 PM
Last Post: Szekemri
  [solved] Gothic 2 'cinematics' problema gomboczi 6 3,498 06-05-2011, 03:25 PM
Last Post: Szekemri
  [solved] Montera problema canacan20 8 3,005 05-17-2011, 07:26 PM
Last Post: Carnage
  o mica problema Bogdyjudoka 4 2,046 04-11-2011, 06:28 PM
Last Post: Carnage
  Problema la gothic dark mysteries IOANNAI 4 3,413 04-01-2011, 05:16 PM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)