World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II: Dark Legion: proiect finalizat
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Modul meu, sequel la NoTR.
Click aici.
zimi niste detalii despre mod
ca pe youtube nu gasesc nimic
Normal ca nu gasesti nimic. Ieri l-am facut.
Rezumat:
Khorinisul e atacat de orci.Barca ta a naufragiat pe tarmul Khorinisului, unde prietenii tai te-au lasat in grija lui Cassia, va trebui sa ajungi la lighthouse pentru a discuta cu prietenii tai, iar mai apoi vei merge la turnul lui Xardas sa vezi daca e cineva acolo. Vei gasi cativa paladini, cat si mercenari. Misiunea principala o va da Hagen, aceasta fiind de creare a unei armuri destul de puternice pentru a suporta atacurile orcilor. Pntru armura e nevoie de cinci parti(vezi ingame care sunt), la fiecare capitol gasind cate una. Sfarsitul misiunii principale va fi de a omori orcul lider, care va aparea numai dupa ce ai facut armura.

Partile cele mai bune nu le-am pus in rezumat, le veti vedea numai daca il jucati.
ce ametit sunt am uitat sa ca ai spus ca-i modul tau Haha

o sa-l incerc cand o sa-mi iau G2 notr dar in legatura cu modul e in romana , in engleza, lai facut singur sau ai avut ajutoare?
E in engleza si l-am facut singur. Cateva obiecte au ramas in germana, limba in care au fost sursele. Dar va descurcati voi.
Mie imi place modul tau Alex!Smile
L-am jucat putin si mi-a placut!Bravo Alex esti bun!:clap:
Hei aplauze pentru alexstefan!Bravo,bravo alex:clap:
Cam cate ore de joc aproximezi? Am sa il scot si eu...
(07-13-2010, 10:03 PM)Edg Wrote: [ -> ]Cam cate ore de joc aproximezi? Am sa il scot si eu...

Cu cine vorbeai cu alex sau cu mine?
cu alex evident
Nu stiu sa zic exact, depinde de cat de repede iti faci un caracter bun. Estimez durata minima la 6 ore.
Pages: 1 2 3 4