World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic IV: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
adik in 12 ore lai terminat? mie atat mia luat gothic 1 Tongue
2 zile,de la 8 dimineata pana la miezul noptii(am profitat de o mini-vacanta).Sa zicem vreo 20 de ore fara pauze.Pentru Gothic 1 mi-a trebuit o saptamana si cateva zile.A fost primul RPG pe care l-am jucat.
eu gothic 1 l-am terminat intr-un an...fiind primul joc (3d) in care am intrat si pe care l-am jucat...arcania mai asteapta ceva timp....
intr-un an? cum asa?
Stiam ca trebuie sa apara Arcania asa ca am jucat Gothic 1 chiar zilele trecute,ca sa le compar "la cald".Ultima data l-am jucat in 2004.E la fel de "proaspat" ca in prima zi.Incantator.Cat despre comparatie,nici nu se pune problema.
Gothis is the best from the bests
si eu joc Gothic 1 acum
deocamdata tre sa rezolv cu "the big thing of the brotherhood"
da Gothic 1 e mult mai interesant ca Arcania (cu exceptia faptului ca te ia naiba in OM sau FM, adevarate labirinturi)
desi am terminat jocu de mai multe ori, tot e greu sa ma orientez Grin
poti sa inoti in arcania? k in videourile cu demo erau ziduri invizibile la malul apei..adik poti sa intri in ape adanci sau si acolo au ramas zidurile....oriqm parerea mea e ca trebuia sa ramana nemtii de la pyranhia bites si nu sa se bage americanii cu stilulire lor de gameplay si sa strice un joc extrem de bun
deci, nu poti inota, nu te poti duce pe apele tarmurilor fiindca sunt ziduri invizibile, adik e foarte nasol.
parerea mea:americanii sa se lase de facut gothic si sa-i lase pe nemtiGrin...
au cam "mutilat" aventurile din gothic...........
adik nu mai poti explora cum vrei u
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10