World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic IV: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
aa fiu mam usurat era chiar najpa jocu daca il omorai pe ala cu care ai jucat restul gothiceleor
(01-28-2011, 01:17 AM)tutty Wrote: [ -> ]aa fiu mam usurat era chiar najpa jocu daca il omorai pe ala cu care ai jucat restul gothiceleor

Pai oricum e naspa jocul, deci era mai bine ca Nameless-ul original sa moara in Arcania ca un semn al sfarsitului seriei. (la fel ca oricare alt personaj din G-urile anterioare).
g4 are mai multe sfarsituri?
(01-28-2011, 12:31 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]g4 are mai multe sfarsituri?

nu, are unul si
Show Content
care
io zic ca nameless din 1,2,3 ar trebui sa devina zeu in locul lui Inos sau Adanos Grin
Nameless este rege si asa va ramane. Intotdeaua a fost modest si asa trebuie sa ramana. Zeu...pentru un eventual Arcania 4.
eroul Gothic seamana exact (la carcter) ca eroul din Fable. Si in Fable 2 o da spre Arcania (storyline) adica incepi cu fiul eroului (sau un neam de-al lui), In Fable 3 fiul celui de-al doilea ..
Salut sunt nou,si eu am jucat Arcania,l-am terminat in 6 zile,nu m-a impresionat cu nimic doar cu grafica (am jucat pe high)
(04-23-2011, 01:49 PM)Legend Wrote: [ -> ]Salut sunt nou,si eu am jucat Arcania,l-am terminat in 6 zile,nu m-a impresionat cu nimic doar cu grafica (am jucat pe high)

Salut si tie, sper sa ai o sedera lunga si placuta pe forum Smile.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10