World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
sau monstri si dupa ce moare sa mai apara ca sa avem toti monstri sa omoram Grin
Ce-as vrea si fiu print...



Gata, m-am hotarat! Când o să mă fac mare, vreau să devin prinţ.

Show Content
despre nunta am sa spun un cuvant si acela este :snobism...... saraca populatie cum striga dupa tinerii casatoriti parca le arunca cu banii de la balcon,.,..,.,. faza este ca le-au luat vreo 100.000 de euro pregatiri pt nunta de la populatie
(04-29-2011, 09:23 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]despre nunta am sa spun un cuvant si acela este :snobism...... saraca populatie cum striga dupa tinerii casatoriti parca le arunca cu banii de la balcon,.,..,.,. faza este ca le-au luat vreo 100.000 de euro pregatiri pt nunta de la populatie

Respectul lor pentru acesti printi, ducese, regine este unul imens. Ei nu au un Basescu pe care sa-l injure si tu zici ca ei sunt znobi ca se bucura ca sunt condusi de cineva bun?
Pepe is right.
spun si ca a avut noroc ca sa nascut print...... daca se nastea in Libia sau in Romania Haha sau in Cairo ce sa mai spun Haha
eu zic ca la ferit Domnu' sa nu se nasca la noi : ))
care a terminat velaya ????
mie mi-a fost sila dar cine a jucat dragon age:origins?
(05-01-2011, 11:42 AM)D13g0 Wrote: [ -> ]mie mi-a fost sila dar cine a jucat dragon age:origins?

That game sucks a lot.