World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(07-28-2011, 11:48 PM)Altair Wrote: [ -> ]b-) Trente esti ex-Pepe?

Nu.HahaTongue
da de ce ti-ai schimbat numele?

a, inca ceva: raducu cum indraznesti sa ponegresti site-ul despre seria gothic cu imagini din oaia neagra a seriei???Haha (jk)
(07-29-2011, 04:05 PM)Raven Wrote: [ -> ]da de ce ti-ai schimbat numele?

Era prea lung si schimba aranjamentul temei.

asa il cheama pe vecinamiu (terente)
(07-29-2011, 05:13 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]asa il cheama pe vecinamiu (terente)

Poate e ruda cu adevaratul terente :|. Periculoasa zona daca e adevarat. Haha Haha

[Image: terente.jpg]
(07-29-2011, 04:05 PM)Raven Wrote: [ -> ]da de ce ti-ai schimbat numele?

a, inca ceva: raducu cum indraznesti sa ponegresti site-ul despre seria gothic cu imagini din oaia neagra a seriei???Haha (jk)

Mda, si eu preferam banner'ul anterior..Smile.
(07-30-2011, 04:51 PM)warhell Wrote: [ -> ]
(07-29-2011, 04:05 PM)Raven Wrote: [ -> ]da de ce ti-ai schimbat numele?

a, inca ceva: raducu cum indraznesti sa ponegresti site-ul despre seria gothic cu imagini din oaia neagra a seriei???Haha (jk)

Mda, si eu preferam banner'ul anterior..Smile.

Se poate alege si cel vechi din user control panel. Wink Dar acesta e mai profesionist. Smile
De maine voi pleca si eu intr-o mica vacanta si nu voi mai putea intra pe forum cam 4-5 zile.
II cer scuze anticipat lui Carnage, pt. ca-l las singur o perioada sa se ocupe de spammeri. Ma voi revansa. Smile
(07-31-2011, 03:38 PM)Terente Wrote: [ -> ]De maine voi pleca si eu intr-o mica vacanta si nu voi mai putea intra pe forum cam 4-5 zile.
II cer scuze anticipat lui Carnage, pt. ca-l las singur o perioada sa se ocupe de spammeri. Ma voi revansa. Smile
Fara griji, nu sunt prea multi spammeri Smirk
(07-31-2011, 10:09 PM)warhell Wrote: [ -> ]
(07-31-2011, 03:38 PM)Terente Wrote: [ -> ]De maine voi pleca si eu intr-o mica vacanta si nu voi mai putea intra pe forum cam 4-5 zile.
II cer scuze anticipat lui Carnage, pt. ca-l las singur o perioada sa se ocupe de spammeri. Ma voi revansa. Smile
Fara griji, nu sunt prea multi spammeri Smirk

You have no idea...Wink. Dar ca sa fie clar, nu ma refer la voi, ma refer la roboti. Dar e si o parte buna: unde 'este' roboti, este si o anumita activitate care ii atrage. Deci tot raul spre bine.