World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic 3 Forsaken Gods Enhanced Edition
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
A aparut patchul mult asteptat pentru Gothic 3 fg, mai multe aici.

Eu l-am luat si imi merge foarte bine acum jocul, nu se mai blocheaza dupa 2-3 minute de joc si vorba aia, am calculator slab Tongue.
Multumim pentru informatii. Dupa terminarea Risen-ului poate o sa-i acord o sansa.
foarte tare patchul Smile.... vad ca nu mai sunt probleme la stilul de lupta ba chiar si grafica
(03-23-2011, 11:30 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: [ -> ]Multumim pentru informatii. Dupa terminarea Risen-ului poate o sa-i acord o sansa.

Nu merita nicio sansa,crede-ma.Jocul e optimizat,nimic de zis,dar e acelasi FG,lipsit de farmec.Un du-te-vino intr-o lume aproape pustie.Nu are ce cauta langa jocurile facute de PB.
mda... am asteptat 4 luni , in fiecare zi intram pe forum la gothic unde dadea releasul sa vad cand il scoate si pana la urma ,m am bucurat degeaba , niste questuri de rasu curcilor
Eu il voi juca de dragul Seriei.
N-am jucat Gothic 4, poate il voi juca cand va aparea un "Enhanced edition", dar am considerat Forsaken gods Enhanced edition ceea ce ar fi trebuit sa fie Gothic 4. Mi s-a parut "simpatic" dar parca esti singur in joc, dar avand in vedere ca tot au fost razboaie e de inteles de ce sunt asa de putine personaje. Pacat ca prea multe personaje din Gothic 3 au disparut in neant, insa a fost ok. Cat despre monstrul de la sfarsit... nu se compara cu Dragonii si Sleeper, dar e un monstru in fond. Eu zic ca merita jucat totusi, in general pt atmosfera de mister... si e bine ca s-au straduit sa-l "repare".
Scuzati ca postez aici ... dar totusi unde pot gasi Gothic 3 Forsaken Gods ? Am cautat peste tot si n-am gasit nimic Sad
La magazin sau pe Steam Grin
Ai cautat la magazine asa-i? (pirateria nu este promovata pe forum)

Show Content
tsst nu caut sa mi`l dea cineva ... problema e ca n`am gasit la magazin ...

Pages: 1 2 3