Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Win7 Nu merge Gothic 2
#1
Il vad la procese dar nu porneste.Gothic 1 si 3 merg..
replyReply
#2
(07-09-2014, 08:53 AM)meph144 Wrote: Il vad la procese dar nu porneste.Gothic 1 si 3 merg..

Porneste gothicul -> Task manager. -> cauta rundll32.exe -> end process -> play G2
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
(07-09-2014, 09:47 AM)Terente Wrote:
(07-09-2014, 08:53 AM)meph144 Wrote: Il vad la procese dar nu porneste.Gothic 1 si 3 merg..

Porneste gothicul -> Task manager. -> cauta rundll32.exe -> end process -> play G2

Da si nu, mai intai trebuie sa inchizi Gothic II din Task Manager (daca inchizi rundll32.exe se inchide si jocul si nu este bine), dupa ce inchzi Gothic II, o sa iti ramana pornit rundll32.exe, deschizi jocul din nou, iar de aceasta data inchizi rundll32.exe.
FlowerFlower
replyReply
#4
(07-09-2014, 11:04 AM)Dorel Wrote:
(07-09-2014, 09:47 AM)Terente Wrote:
(07-09-2014, 08:53 AM)meph144 Wrote: Il vad la procese dar nu porneste.Gothic 1 si 3 merg..

Porneste gothicul -> Task manager. -> cauta rundll32.exe -> end process -> play G2

Da si nu, mai intai trebuie sa inchizi Gothic II din Task Manager (daca inchizi rundll32.exe se inchide si jocul si nu este bine), dupa ce inchzi Gothic II, o sa iti ramana pornit rundll32.exe, deschizi jocul din nou, iar de aceasta data inchizi rundll32.exe.

Pai da. Prin play G2 ma refeream la start and play G2. Ideea e ca daca pornesti Gothic 2 de doua ori o sa poti sa inchizi rundll-ul si o sa-ti porneasca al doilea proces pt. G2. Parca asa era.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
Imi apare decat Gothic 2.dat la procese.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic I: Ajutor Ducipal 465 391,703 10-29-2015, 04:38 PM
Last Post: XC Ianny ###
  Gothic II - Night of the Raven: Ajutor maZe 1,015 683,584 05-11-2015, 08:55 AM
Last Post: Daenvgiell
  Gothic II Night of the Raven - Access Violation Ciocoflender 4 4,702 05-03-2015, 06:09 PM
Last Post: Ciocoflender
  Gothic III: Ajutor Szekemri 473 366,411 01-09-2015, 07:52 PM
Last Post: Cyrus35
  Gothic III - Forsaken Gods: Ajutor Cryssalis 63 37,635 10-22-2014, 02:58 PM
Last Post: TequilaMotto
  Gothic 3 - Forsaken Gods in limba romana Deneky 7 6,234 09-07-2014, 01:13 AM
Last Post: Deneky
  Gothic 3 prescurtari Deneky 6 7,212 09-03-2014, 12:19 AM
Last Post: Deneky
  Gothic 2 Notr - rezolutie gigea 4 4,296 09-02-2014, 02:28 PM
Last Post: gigea
  Gothic IV: Ajutor Carnage 96 73,572 07-11-2014, 10:55 PM
Last Post: TequilaMotto
  Gothic 1: Oldflash - noname mod GrimmJ0wJaggerJack 1 2,752 04-14-2014, 11:16 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)