Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legaturi cu bariera
#11
Necro dimensiunea lui era cea a lui Beliar din cate am inteles din guidul gothic 3. (Beliar realm) deci Beliar era stapanul lui Sleeper si asta inseamna ca inafara lui Sleeper mai erau milioane de creaturi care erau inchise in realmul lui Beliar si din cate cred eu erau si dragoni Grin
replyReply
#12
Dar atunci de ce a spus eroul asa la finalul Gothicului 1 ?: "When the Sleeper was bannish into his OWN dimension, I return to daylight. The Magic Barrier has fallen. But for me the adventure has only just begin."
replyReply
#13
Nameless Hero lo trimis pe Sleeper sa isi vada creatoru si gata=))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#14
Si aceasta vizita a lui Sleeper la creatorul lui este permanenta...
replyReply
#15
Ca si moartea...si daca ne gandim mai bine...nameless o trimis multe creaturi a lu beliar sa il vada=))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#16
Bariera (daca ascultati cu atentie ce sugereaza Xardas cand te intalnesti cu el) a fost creata initial de 12 magi dar a luat-o razna datorita Sleeper-ului care a extins-o mult mai mult incercand astfel sa opreasca profetia orcilor care ziceau ca un om,erou fara nume,va venii si-l va distruge inainte de revenirea lui completa in dimensiunea noastra(el a mai fost o data alungat de orci dar a pus la cale un ritual de reintoarcere cu ajutorul membrilor fratei din mlastina..ma rog o parte din ei)
A marit bariera sperand sa il opreasca pe acest Nameles Hero inainte de revenirea sa completa in dimensiunea noastra!!!
replyReply
#17
Oke am inteles pe deplin, daca doriti adminilor puteti sa inchideti threatul ,numai este ceva de explicat Grin
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)