Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ati observat ca....
#61
Ati observat ca daca dai click (stanga, evident) pe banner-ul de pe forum te duce la pagina principala. Haha - stiu ca nu are legatura cu Gothic dar... Haha
#62
Ati observat in gothic 3 ca atuni cand te bati cu un schelete(skeleton) iese sange din schelete...da unde numa Nameless stie=))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#63
Ati observat ca seekerii dau la inceput cu fire arrow si apoi pe la cap 4 dau cu fire ball?
[Image: 242idki.png]
#64
Ati observat ca necrofagii (scavangers) si viespii (bloodflys) sunt dusmani, mereu cand se intalnesc se ataca?
#65
Am observat

Dar ati observat ca shadow beast se bat cu orcii daca se intalnesc?
[Image: 242idki.png]
#66
Ati observat ca joe era in turn inchis in gothic 2 si navea nicio intrebuintare? iar in notr este unul din cei disparuti
scz pt dublu post Smile
[Image: 242idki.png]
#67
Eu stiu ca si in Gothic 2 NotR este tot in turn. :-?
#68
Da ma stiu da eu am zis ca in g2 navea nici un rol adik aia de la piranha bites knd sau gandit sa faca jocu nau mai pus notr si astfel au mai ramas urme si apoi au facut addonu
[Image: 242idki.png]
#69
Ati observat ca daca uita-ti sa luati cu voi "The Eye of Innos" cand plecati cu vaporul paladinilor pe insula unde se afla "The Halls of Irdorath" veti gasi o scrisoare de la Xardas intr-o punga de la o masa a alchimistului (alchimy bench). Daca vrei sa auzi ceva frumos ar trebui sa vorbesti apoi cu Milten. Haha
Poate ca multi dintre voi va-ti intrebat cine e eroul? Ei bine, este Mike Hoge un Game Designer de la PB. Uitati-va la imaginea de mai jos:


Attached Files
.bmp   auge_innos_zettel_eng.bmp (Size: 889.46 KB / Downloads: 31)
.bmp   zwilling.bmp (Size: 239.18 KB / Downloads: 27)
#70
stiu scrisoarea, am tradus-o eu de prin scripturi Haha
e aiurea, pentru ca xardas te ajuta tot jocul si acum iti spune ca te va omori pentru prostia ta Haha
.Chorus Romance says Good Night.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)