Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread n00b / funny [Spam Thread 2]
Acum serios, cati ani are iustintoma ?
Intru si eu pe forum la 7 luni si ma amuz copios de ce sunt in stare copii din zilele noastre. pe langa faptul ca isi pierd o mare parte din zi pe forumuri mai dau dovada si de instabilitate psihica ... care este in mod evident determinata de dependeta spatiului virtual . Sfatul meu, iustintoma, sper ca intelegi ce zic aici, in caz contrat pune mana pe dex, este sa mai iesi pe afara la un suc, sa mai bati o minge, mai rezolva o ecuatie, stii, viata nu-ti permite sa-ti faci prieteni la comanda.
Ce sa-ti mai spun? nu ma intreba daca vreu sa-ti fiu prieten, pentru ca intrebarea nu-si are rostul.
Desi cred ca sarcasmul e in floare, ce am scris mai sus tot e valabil pentru tine, indiferent de intentiile tale. Bafta! ... o sa ai nevoie.
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
iubesc cinismul.
.Chorus Romance says Good Night.
Necro eu am 12 ani.Si vreau sa te intreb ceva in legatura cu tineGrinE CE MI-A SCHIMBAT IN MUD AVATARUL SAU CAM ASA CEVA?Si apropo cine mi-a schimbat subiectul din prietenii mei in "Spam thread 2"?Cine?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
Necro e vinovatul... El ti-a schimbat numele threadului...
(07-11-2010, 01:06 AM)crawler[ro] Wrote: Intru si eu pe forum la 7 luni si ma amuz copios de ce sunt in stare copii din zilele noastre. pe langa faptul ca isi pierd o mare parte din zi pe forumuri mai dau dovada si de instabilitate psihica ... care este in mod evident determinata de dependeta spatiului virtual . Sfatul meu, iustintoma, sper ca intelegi ce zic aici, in caz contrat pune mana pe dex, este sa mai iesi pe afara la un suc, sa mai bati o minge, mai rezolva o ecuatie, stii, viata nu-ti permite sa-ti faci prieteni la comanda.
Ce sa-ti mai spun? nu ma intreba daca vreu sa-ti fiu prieten, pentru ca intrebarea nu-si are rostul.
Desi cred ca sarcasmul e in floare, ce am scris mai sus tot e valabil pentru tine, indiferent de intentiile tale. Bafta! ... o sa ai nevoie.

Si tu cine mai esti?Vrei sa va bateti acum voi joc de mine?Lasca va rezolv daca imi m-ai schimbati avatarul in Mud sau ce prostii imi faceti!
Raducu ajuta-ma ca Necro dupa cum vad acum isi bate joc de mine!Si Raducu schimba-mi te rog avatarul in Gothic 3!
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))))))))))))))))))) raducu, ai o bere.
.Chorus Romance says Good Night.
(07-11-2010, 01:32 PM)ufy Wrote: !!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))))))))))))))))))) raducu, ai o bere.

Aha deci vrei sa-l iei pe Raducu ca sa nu mai ma ajute deloc!Aha am inteles cine sunteti sunteti...In orice caz eu nu vreau sa am avatarul lui Mud eu vreau sa am avatarul lui Gothic 3!S-a inteles acum te rog ufy sa mi-o schimbi!
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
(07-11-2010, 01:16 PM)Raducu Wrote: Necro e vinovatul... El ti-a schimbat numele threadului...

Nu mai mintii, eu nu am facut nimic.
Eu am schimbat numele threadului.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 184,363 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 333,301 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,208 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
  Spam Thread Raducu' 433 100,862 07-13-2010, 11:41 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)