Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread n00b / funny [Spam Thread 2]
La concurs nu se baga nimeni?
(07-18-2010, 08:55 PM)alexbaros Wrote: exact

De parca tu inveti... Haha
(07-18-2010, 09:47 PM)Raducu Wrote: La concurs nu se baga nimeni?

Eu mas baga dar mie frica sa nu o fac prea penaleWhat
s-o facem lataaaa.
inca o data.
edgar, trebuie sa ne luam la intins vagoane! :-w =))
.Chorus Romance says Good Night.
@edgar : same here Grin
[Image: 242idki.png]
no ce naspa...s-a terminat telenovela
let's restart it
@iustin(in caz ca nu stii, @iustin=pentru iustin): in trecut, cand nu erai patetic, chiar credeam ca putem fi prieteni, dar acum iti spun: GO GET A LIFE...A REAL ONE...aproape toti de pe forum isi bat joc de tine, iar tu nu iti dai seama, cerandu-le in continuare prietenia lor...nu mai promite ca te schimbi, ca nu mai ai scutece(sau mai ai?)...nu merge asa...incheie odata pentru totdeauna prostia asta care ocupa inutil forumul...your never-been friend, Raven

lol ce faza: "chiar credeam ca putem fi prieteni, dar m-am inselat"...hai sa facem o telenovela gothic Grin
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
nu a mai postat de mult iustin :| poate sa suparat si a plecat Haha
[Image: 242idki.png]
ce zici de telenovela gothic?
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
ar fi o telenovela da` numele nusi are rosul Haha
[Image: 242idki.png]
(07-19-2010, 09:08 AM)Raven Wrote: no ce naspa...s-a terminat telenovela
let's restart it
@iustin(in caz ca nu stii, @iustin=pentru iustin): in trecut, cand nu erai patetic, chiar credeam ca putem fi prieteni, dar acum iti spun: GO GET A LIFE...A REAL ONE...aproape toti de pe forum isi bat joc de tine, iar tu nu iti dai seama, cerandu-le in continuare prietenia lor...nu mai promite ca te schimbi, ca nu mai ai scutece(sau mai ai?)...nu merge asa...incheie odata pentru totdeauna prostia asta care ocupa inutil forumul...your never-been friend, Raven

lol ce faza: "chiar credeam ca putem fi prieteni, dar m-am inselat"...hai sa facem o telenovela gothic Grin

Chiar nu mai esti prietenul meu???Sad Dar parca ziceai intr-un post ca suntem prieteni!Sad Acuma chiar asa te-ai inselat??Sad
(07-19-2010, 09:12 AM)carnage12 Wrote: nu a mai postat de mult iustin :| poate sa suparat si a plecat Haha

Aicea ai dreptate m-am suparat pentru ca va tot bateti joc de mineSad eu vroiam sa fim impreuna,sa ne intelegem,sa ne cunoastem iar voi...Sad Dar daca vreti asa la un moment dat nu o sa va mai bag in seama si va las sa discutati voi fara mineSad. Daca voi ma ignorati cu dispretSad atunci ce sa mai zic...


...
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 184,135 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 333,084 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,205 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
  Spam Thread Raducu' 433 100,794 07-13-2010, 11:41 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)