Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RECOMANDARI] Placa video noua
#41
Gata a terminat de citit nici n-a apucat sa mai citeasca ce ai mai zisSad
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#42
Deci Viorel, fiiului vostru ii trebuie circa 3000 lei
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
#43
El acuma se uita la PC fun.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#44
Iustine, daca chiar esti asa interesat, exista placi vizuale folosite in general pe la firmele care lucreaza diverse piese importante si etc. Costa cateva zeci de mii de lei noi (sute de milioane in lei vechi).
Exista in Iasi la o facultate un computer cu o configuratie... nu imi amintesc exact, mi-a povestit cineva care a fost - eu n-am putut ajunge, are ceva gen, cateva zeci de GB de RAM, o astfel de placa, HDD de cateva zeci de TB si asa mai departe. Pe ala iti garantez ca iti merg toate jocurile Haha.
#45
auzi iustin daca iti doresti asa mult o placa video nu poati sa te duci la DCC, ca ,acolo au placi video bune si gasesti tot ce vrei Grin (procesoare,memorie, sursa), la un pret convenabil Grin, pe net este posibilitatea ca, comanda sa vina in 4-5 zile (minimum) asa te duci la DCC si o cumperi pe loc :|
#46
(10-26-2010, 06:46 PM)Illidan Wrote: auzi iustin daca iti doresti asa mult o placa video nu poati sa te duci la DCC, ca ,acolo au placi video bune si gasesti tot ce vrei Grin (procesoare,memorie, sursa), la un pret convenabil Grin, pe net este posibilitatea ca, comanda sa vina in 4-5 zile (minimum) asa te duci la DCC si o cumperi pe loc :|

De pe EMag comanda vine a doua ziWink
#47
(10-26-2010, 09:04 PM)Raducu Wrote:
(10-26-2010, 06:46 PM)Illidan Wrote: auzi iustin daca iti doresti asa mult o placa video nu poati sa te duci la DCC, ca ,acolo au placi video bune si gasesti tot ce vrei Grin (procesoare,memorie, sursa), la un pret convenabil Grin, pe net este posibilitatea ca, comanda sa vina in 4-5 zile (minimum) asa te duci la DCC si o cumperi pe loc :|

De pe EMag comanda vine a doua ziWink

da acolo platesti transportul ??? Grin Smile
#48
Nu, transportul e mocaTongue
#49
perfect.... oke poate are... dar cel mai bine e sa o cumperi cand o vezi in fata.....doar nu ai cum sa te furi singur
#50
Emag e firma buna la fel si pcgarage! Eu nu prea stiu de emag, dar pe pcgarage ai o optiune care sa te sune ei si sa ii intrebi ce vrei!
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  [PROBLEMA] Drivere placa de retea Win XP cedry2k 1 1,418 11-02-2012, 09:41 PM
Last Post: Bogdan
  [RECOMANDARI] Filme de comedie gothicar pro 14 4,053 09-26-2012, 06:03 PM
Last Post: Robi
  [RECOMANDARI] Antivirus gothicar pro 6 1,919 05-05-2012, 10:33 AM
Last Post: Carnage
  Placa video Z3R0 C00L 30 8,331 07-09-2010, 06:33 PM
Last Post: alexbaros
  [RECOMANDARI] Program pentru filmat screen-ul Edg 4 2,036 05-17-2009, 01:37 PM
Last Post: AngelOfGothic

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)