Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viata pe care o traim
Haha discutia despre religie e din ce in ce mai amunzanta, dar hai sa revenim la topicul despre religie.
replyReply
stiu ca suna absurd :|. Dar ce v-ati dori sa va aduca "Mos" Nicolae Haha
replyReply
(12-04-2010, 07:18 PM)Cryssalis Wrote: stiu ca suna absurd :|. Dar ce v-ati dori sa va aduca "Mos" Nicolae Haha

Zapada,ca m-am saturat de ploaie.
replyReply
(12-04-2010, 06:31 PM)old nick Wrote: Amice,cred ca ai gresit topicul.Aici era vorba despre ziua nationala.
Eu iti inteleg staruinta,dar nu cred ca toata lumea trebuie sa dea "log out" doar ca poti predica tu linistit.

Tu vorbesti ? Haha)))))))))))))) Tu care te contrazici de vreo 19 ori la fiecare post? =)))
replyReply
aw shut up already

si in legatura cu intrebarea...da intradevar vreau zapada ca la mine ploua dee 2 zile Sad
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
(12-04-2010, 08:30 PM)Necro Wrote: Tu vorbesti ? Haha)))))))))))))) Tu care te contrazici de vreo 19 ori la fiecare post? =)))

In cazul asta as vrea sa-mi aduca Mos Nicolae nitica minte,sa-i mai contrazic si pe altii,nu?
replyReply
(12-04-2010, 08:35 PM)old nick Wrote: In cazul asta as vrea sa-mi aduca Mos Nicolae nitica minte,sa-i mai contrazic si pe altii,nu?

Poti sa ma contrazici cat de mult vrei, atat timp cat ai cu ce... Haha
replyReply
Evitati offtopicul!
replyReply
oke E seara si Mosul vine pe la caselei copiilor cuminti.......... Smile (shit who belive those things)
Si vacanta de iarna a sosit, tot sa nu uitam astia de la invatamant vroiau sa mareasca vacanta de iarna Smile ar fi o sugestie buna >>??? dar o vor micsora pe aia de vara Smile foarte bine proiectul a cazut Wink
replyReply
oricum nu e nimic facut bine in legatura cu sistemul de invatamant in Romania...nu lungirea vacantelor e problema...cat despre mos craciun, inca il mai astept.Smile..nu dorm noaptea asta pana nu vine.Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sportul in viata noastra Raducu' 84 26,724 01-15-2012, 02:27 PM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)