Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barthalo Revenge
#61
Dual-wield e un lucru greu dar tot deodata usor de facut daca intelegi, doar ca iti va lua putin timp, daca vrei iti arat cand am timp.
Fallen Knight of Garant.

#62
Ma , eu vreu sa fac ca sa imi apara o barca in capitolul 5 in Khorinis si nu stiu cum , dar ma poti ajuta si la dual wield daca vrei Grin
#63
(11-25-2010, 10:28 PM)Maddog Wrote: Ma , eu vreu sa fac ca sa imi apara o barca in capitolul 5 in Khorinis si nu stiu cum , dar ma poti ajuta si la dual wield daca vrei Grin

in legatura cu barca, presupun, dupa ce m-am uitat prin tutoriale, ca fiecare chapter genereaza un alt world si tu trebuie sa inserezi barca in worldu' respectiv, in locul ales de tine...
uita-te si pe aici...poate te ajuta cu ceva....poate.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#64
M-am reapucat din nou de acest mod cu si mai multe idei si am revenit cu 2 screenuri noi Tongue
Modul va fi lansat cam in o luna daca voi lucra in fiecare zi al el Tongue
Primu ss l-am facut de fun Grin si al 2 chiar voi pune maturi si tigai la female citizen si la tarani Haha


Attached Files Thumbnail(s)
       
#65
Welcome back si iti urez bafta cu modul pentru ca vreau sa-l joc si eu Grin.
[Image: 242idki.png]
#66
Mult succes cu proiectul tau.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#67
Deci l-ai gatat?Chiar vreau sa il joc si euGrin
#68
(08-06-2011, 02:43 PM)ionut_soimi Wrote: Deci l-ai gatat?Chiar vreau sa il joc si euGrin

Nu e gata inca.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#69
rabdare Tongue vreau sa fac ceva interesant daca imi iese va anunt Wink)
#70
(08-06-2011, 08:12 PM)Maddog Wrote: rabdare Tongue vreau sa fac ceva interesant daca imi iese va anunt Wink)

Mult succes Grin.
[Image: 242idki.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)