Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
România, te iubesc?
(10-07-2011, 07:49 PM)Zamolxis1 Wrote: Mah eu sincer iubesc romania...(mai ales pentru fetele frumoase cele avem...:clap:>GrinSmirk...deliciousHaha )

subscribe, like, follow, ce vrei tuHaha

Romania te respect mai degraba decat te iubesc pentru felul in care inca mai traiesti pe timpul crizei asteia, si chiar daca te duci naibii, totusi se mai poate trai aiciHaha
Romania (te) iubesc pentru starea in care traim aici si pentru felul in care faci pe toata lumea sa vrea sa moara/mananceHaha/se mute in alta tara...
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
Romania te iubesc pt. oamenii tai.... care sunt atat de usor de citit.... (te) iubesc pt. mentalitatea romanilor: Fa ceva eroic, doar pentru a fi regretat atunci cand iti vei anunta abdicarea de catre cei pe care i-ai facut sa te respecte.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
terente daca esti regalist ...vreau sa-ti spun cateva lucruri despre nenorocitii aia cu sange "albastru"...mi-a povestit bunicul ca cei de la tara lucrau ca niste sclavi pe la acea vreme ...pentru popa,pentru invatator,pentru director...pt rege...de aceea popa si invatatorii nu munceau deloc si primeau de toate...dar ce sa-i afci trebuia sa platesti parazitii.Iar reggele si familia lui "nobila" de paraziti...de ce sunt paraziti???pentru ca ei stateau la palat cu 100 de servitori dupa ei...mancau cand vroiau ,ce vroiau,si mai apareau din cand ini cand in fata poporului pentru a fii aplaudati...si stiti de ce regele a fost un tradator???pentru ca el si-a lasat tara chiar dupa sfarsirea razboiului,adica chiar atunci cand era la ananghie(ma gandesc ca stiti ca romania a fost declarata invinsa dupa sfarsitul razboiului si de aceea trebuia sa plateasca o suma imensa!!!Sad )...acesta nu numai ca a abdicat si a plecat in anglia,dar nu a plecat cu mana goala,si-a luat nu stiu cate vagoane dintr-un tren pline cu obiecte in valoare de nu stiu cate milioane de franci elvetieni...de aceea eu il consider un tradator...si de aceea urasc nobilii si tot ce tine de regi,printi si asa mai departeSad---ca sunt niste nenorociti de paraziti,mai josnici ca puricii si care traiesc de pe seama poporului.Sad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
E posibil sa ai dreptate, dar nu cunosc subiectul...Nu ma refeream la regi prin replica mea acida. Era ceva spus la nervi, care avea legatura directa catre un membru al forumului. Inca mai cred acelasi lucru.


Revenim: Romania te iubesc pentru peisajele tale unice in lume.
[Image: Transfagarasan.jpg]
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
oau transfagarasanul...Smile...abia astept sa merg pe el!!!Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Romania (te) iubesc pentru soselele penibile si proiectele in care s-au bagat bani aiurea, fara a avea vreun rezultat.
Sup
replyReply
Romania (te) iubesc pentru gropile de pe drum ce strica suspensia la golf3 a lu tata
replyReply
=)))...faina asta roby...de notata...buna glumaHaha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(10-15-2011, 08:42 PM)Zamolxis1 Wrote: =)))...faina asta roby...de notata...buna glumaHaha

Gluma...e mai adevarat ca...ca ceva adevarat.

Gropile de la noi sunt de cea mai buna calitate...nu gasesti asa ceva nicaieri in lume...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
aici nu ai dreptate...du-te prin orient,prin africa,prin america de sud,prin mexic...prin texas...sau prin jumatate de america...si o sa vezi gropi...a si in bulgaria gasesti gropi,rusia,ucraina,letonia,estonia,lituania,...si va voi mai da exemple cand imi voi mai amintiWink
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  La mulţi ani, România! Szekemri 39 10,686 12-05-2012, 08:23 PM
Last Post: Carnage
Exclamation WORLDOFGOTHIC ROMÂNIA: THE RETURNING Szekemri 88 25,780 03-24-2012, 10:29 AM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)