Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
România, te iubesc?
cica lumea nu ar mai fi proasta...frate daca nu-ti convine tara asta,du-te in siberia sau in australia sau in germania...eu nu inteleg de ce inca mai esti aici daca iti displace asa de tare...Sad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(10-21-2011, 05:11 PM)Zamolxis1 Wrote: cica lumea nu ar mai fi proasta...frate daca nu-ti convine tara asta,du-te in siberia sau in australia sau in germania...eu nu inteleg de ce inca mai esti aici daca iti displace asa de tare...Sad

Ce replica stupida, stii care e motivul? Motivul e terminarea studilor.

Te rog ceva, inainte de a posta gandeste putin.
Sup
replyReply
Romania nu e tara aceea a cocalarilor si a idiotilor care se cred 'bossii' universului. Romania nu e tara rromilor care ne fac de ras in alte tari si nici a coruptilor. Cred ca asta nu intelegi tu.

Romania e tara celor care ii vad pe acestia, care ii infrunta, care incearca cat mai mult sa-i ocoleasca. E tara in care exista oameni care stiu oricand sa se poarte cu un strain, cu un om venit dintr-o alta tara. E tara care stie sa faca haz de necaz din orice. Ideea e ca trebuie sa cauti si sa-i gasesti pe acei oameni si sa nu cazi in tentatia : faimei cocalarilor.

Daca ii vei gasi si vei deveni prietenul lor, vei vedea viata romaneasca altfel.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
(10-21-2011, 05:17 PM)Terente Wrote: Romania nu e tara aceea a cocalarilor si a idiotilor care se cred 'bossii' universului. Romania nu e tara rromilor care ne fac de ras in alte tari si nici a coruptilor. Cred ca asta nu intelegi tu.

Romania e tara celor care ii vad pe acestia, care ii infrunta, care incearca cat mai mult sa-i ocoleasca. E tara in care exista oameni care stiu oricand sa se poarte cu un strain, cu un om venit dintr-o alta tara. E tara care stie sa faca haz de necaz din orice. Ideea e ca trebuie sa cauti si sa-i gasesti pe acei oameni si sa nu cazi in tentatia : faimei cocalarilor.

Daca ii vei gasi si vei deveni prietenul lor, vei vedea viata romaneasca altfel.

Haha Da, nu e tara rromilor, cocalarilor si pitioancelor, poate ca nu e, dar de ce ii tinem aici? Stii de ce? Pentru ca noi defapt SUNTEM acea tara care zici tu ca nu e.

Cat despre ceilalti romani, te inseli din nou, rromii sunt incurajati sa mearga la scoala inloc sa ii alunge din tara, cocalarii si pitipoancele cresc in fiecare zi cu cel putin 2 oameni.
Sup
replyReply
(10-21-2011, 05:20 PM)Warhell Wrote:
(10-21-2011, 05:17 PM)Terente Wrote: Romania nu e tara aceea a cocalarilor si a idiotilor care se cred 'bossii' universului. Romania nu e tara rromilor care ne fac de ras in alte tari si nici a coruptilor. Cred ca asta nu intelegi tu.

Romania e tara celor care ii vad pe acestia, care ii infrunta, care incearca cat mai mult sa-i ocoleasca. E tara in care exista oameni care stiu oricand sa se poarte cu un strain, cu un om venit dintr-o alta tara. E tara care stie sa faca haz de necaz din orice. Ideea e ca trebuie sa cauti si sa-i gasesti pe acei oameni si sa nu cazi in tentatia : faimei cocalarilor.

Daca ii vei gasi si vei deveni prietenul lor, vei vedea viata romaneasca altfel.

Haha Da, nu e tara rromilor, cocalarilor si pitioancelor, poate ca nu e, dar de ce ii tinem aici? Stii de ce? Pentru ca noi defapt SUNTEM acea tara care zici tu ca nu e.

Cat despre ceilalti romani, te inseli din nou, rromii sunt incurajati sa mearga la scoala inloc sa ii alunge din tara, cocalarii si pitipoancele cresc in fiecare zi cu cel putin 2 oameni.

Ok. Let's kill them...Hitler's rule!!! Rolleye

Exceptand aceasta varianta idioata, prosteasca, laşă etc, daca tu asa consideri ca SUNTEM aceea tara, o meriti.

Eu gandesc ca merit tara la care ma gandesc eu si gasesc motive in unele zile care imi confirma ca aceasta tara exista si ma bucur cat pot de ea...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
rromii sunt si ei oameni dude...si rromii dupa noua legislatie se numesc tigani...iar acei tigani care invata si vor sa ajunga ceva in viata ii apreciez...si apreciez orice tigan ce munceste...warhell scz ca-ti zic...dar esti unpic cam rasistSad...
si vorba lui terente...incearca sa-ti faci prieteni cum sunt cei din aceasta comunitate...adica care incearca sa infrunte probleme tarii si nu sa se planga toata ziua de ele.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Unpic? Eu sunt rasist si nu imi e rusine sa zic.

Pe tine Terente nu te mai inteleg, altcandva imi dadeai dreptate, acum nu imi mai dai. Ai dat peste "prietenii" aia despre care tot imi zici?
Sup
replyReply
Şi eu sunt rasist. Dacă faci vreodată revoluţie să mă chemi. xD
Firar mama lor a dracu de ţigăni, cică au drepturi.Vor să îi numim Rromi. Ţigani nu le mai place.
Peste tot suntem făcuţi de râs de aceşti cerşetori nespălaţi. Până şi în Anglia au ajuns...
replyReply
Imi dai ganduri malefice si nu e bine. Haha=))
Sup
replyReply
defapt vor sa ii numim tigani nu rromi(dupa noua lege aprobata in parlamentGrin )

george mie mi se pare ca ai un complex de aceea vb asa de tiganiHaha...nu mai generaliza-ti oameni buni...fiindca nu toti sunt la fel...doar majoritateaHaha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  La mulţi ani, România! Szekemri 39 10,688 12-05-2012, 08:23 PM
Last Post: Carnage
Exclamation WORLDOFGOTHIC ROMÂNIA: THE RETURNING Szekemri 88 25,780 03-24-2012, 10:29 AM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)