Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam Thread
teai dat pe emo diego? Ca aia de la avatar pare cam emo
Am o intrebare.Care este definita cuvantului "spam" in limba romana?Caci sincer eu nu stiu.

Stiu ca nu m-ai intrebat pe mine dar imi spun si eu parerea:da,pare emo.
Ehh...pisicutza nu pare emo Tongue
Spam = Tampenii
Mai degraba pare o drogata.Dar in fine.

Cred ca sunt singurul care nu a 'spamat' inca.Sau asta cred.Ca sa fiu on-topic considerati acest mesaj un mesaj fara rost/prost/o tampenie.:-D-:
Spam este reprezentat si de posturile scurte de exemplu: 'si eu''merci''ai dreptate''te cred' si tampenii de astea care nu depasesc 1 rand.
Pai asta am zis si eu ... spam= tampenie.
Dar pot sa scrii si 20 de randuri, tot spam/tampenii poate fi numit. Poate fi un post de genul asta(la threadul ce lipseste la gothic 3):
Da poey ce sa spun da lol e frumos gothic am jucat de vreo 3 ani Grin Tonguedar trebuie sa spun ca am jucat cu parole ca ma omora bulit ala mereu si am bagat parola sal omor si apo i am fost mereu k parole Haha darr am lamas blokat la chapter 4 :| imi zice si mie ce sa fac ca nu shtiu unde e turnu ;lu xardasfa ssi trebuie sa ma duk la el cat de rpd deci mi zicetic si mie plsplsplspls.,, alceva ce mai post zice nu prea as ave a dar sper ca ma ajut ati shi pe miine imi place forumyul vostru hai romania! Haha
Deci nu cantitatea conteaza, ci calitatea.
Bine.M-am lamurit.Deci daca este ceva Off-Topic sau alte prostii este spam,nu?
K-am asa ceva...

SPAM SPAM SPAM
Off-topicul nu e mereu spam. Adica "spam" e ceva care nu arata nimic, nu reprezinta nimic, e fara rost. Off-topicul se abate de la subiect dar poate fi informativ.
Sa vedem...ce inteleg eu....

Spamul este atunci cand postezi tampenii(scris vulgar,etc.) sau cand nu se poate obtine o informatie utila din postul respectiv(de ex. atunci cand scrii propozitii scurte care nu sunt necesare si sunt inutile,etc.)

Mai este ceva ce am uitat sa zic?

Off-Topic:Cum pot pune o imagine la semnatura?


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 185,685 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 334,355 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,251 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
Wink Thread n00b / funny [Spam Thread 2] iustintoma 399 129,623 07-30-2010, 07:32 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)