Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam Thread
Pentru a pune o imagine la semnatura uploadezi imaginea pe www.imageshack.us apoi iei ultimul link si il pui la semnatura deci trebuie sa arate k-am asa:

[img]si link-ul de acolo[/img]
Postul 1.104. Yay!
Mi-a placut sa fac acel topic (mai ales sa il colorez). :-);:

S.P.A.M.
nu inteleg de ce bechristian95 are sig si ava mai misto decat ale mele,dar ma rogGrin
oricum,felicitari bechristian95!Smile
multumesc
nu ma asteptam sa iau nici locul 3 dar in fine.....
Heh, si eu i-as fi dat locul 1 lui Bamfy, dar si al lui Cristi e dragut (desi e cam messy din cauza @-uriilor)
Dar mai ciudat e: De ce a luat razvyrap locul 3? Are la avatar o poza ce deabia se intelege ce se afla in ea (fiind o imagine ce avea rezolutie mare originala) si o semnatura care nici macar nu e pus cum trebuie, ci sub forma de thumbail.
Poate pentru ca a fost primul care s-a interesat in acest concurs. :-D-:
Pai era concurs unde castiga cel care avea cele mai frumoase avatare/semnaturi nu cel care este interesat primul. Pana la urma poate bamfy a avut o treaba si nu a putut sa citeasca despre concurs in prima zi in care l-ai anuntat.
Din ce ai spus tu inseamna ca nu ai judecat in concurs in mod normal...obiectiv, ci dupa alte criterii...you failed!
LOL! Dar nu am fost eu cel care a facut toate alegerile, ci tot juriul. Si parerea noastra este ca am ales foarte bine castigatorii. :-Oki-:
Voi credeti ca ati ales bine castigatorii, dar nu i-ati ales pe ce criteriu trebuia sa-i alegeti.
Pun pariu ca daca participati si voi la concurs era numai stafful pe podium.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 185,688 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 334,364 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,251 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
Wink Thread n00b / funny [Spam Thread 2] iustintoma 399 129,623 07-30-2010, 07:32 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)