Poll: Credeti ca se mai poate intampla un eveniment asemanator celui din anul 1989?
You do not have permission to vote in this poll.
Da.
40.00%
8 40.00%
Nu.
60.00%
12 60.00%
Total 20 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jos Basescu!
Un lider adevarat nu cerseste niciodata..si nu sta la mila altora.
Chiar daca sa zicem ca va castiga votul romanilor printr-un miracol....eu nu am sa-l mai recunosc ca presedintele Romaniei.
Daca o sa ma intrebe cineva ca cine e presedintele Romaniei eu o sa ii raspund ca nu avem asa ceva. :-j
Sup
replyReply
(07-12-2012, 11:06 PM)Warhell Wrote: Chiar daca sa zicem ca va castiga votul romanilor printr-un miracol....eu nu am sa-l mai recunosc ca presedintele Romaniei.
Daca o sa ma intrebe cineva ca cine e presedintele Romaniei eu o sa ii raspund ca nu avem asa ceva. :-j

Votul nu-l va castiga, dar nici nu se vor aduna 9 mil. de voturi pentru a fi valid.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Sper ca nu ma insel, dar nu cred ca e nevoie de mai mult de 4-5 milioane de voturi. Adica, populatia cu drept de vot nu stiu daca e peste 10-11 milioane. Oricum, eu zic ca se face, avand in vedere popularitatea de care se bucura si inainte de suspendare. Oamenii vor merge la vot pentru ca vad in caderea lui solutia catre iesirea din criza. Nici nu vor trebui sa fure voturi zic eu Smile

PS: Is that a smilie!?
replyReply
(07-12-2012, 11:22 PM)Bogdan Wrote: Sper ca nu ma insel, dar nu cred ca e nevoie de mai mult de 4-5 milioane de voturi. Adica, populatia cu drept de vot nu stiu daca e peste 10-11 milioane. Oricum, eu zic ca se face.

Trebuie sa se adune 9 milioane de voturi in total pentru a fi valid. Eu asa stiu.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Nu ramanea ca jumate din cei ce merg la vot?
Sup
replyReply
(07-12-2012, 11:58 PM)Warhell Wrote: Nu ramanea ca jumate din cei ce merg la vot?

Ieri asa era... cu 9 mil. Acum nu m-am mai uitat.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Cred ca trebuie sa voteze jumatate din populatia tarii, fie pro sau contra. Daca nu participa macar jumatate, nu se ia in calcul, chit ca cei care voteaza ar fi decis sa il dea jos.
replyReply
(07-13-2012, 12:13 AM)Bogdan Wrote: Cred ca trebuie sa voteze jumatate din populatia tarii, fie pro sau contra. Daca nu participa macar jumatate, nu se ia in calcul, chit ca cei care voteaza ar fi decis sa il dea jos.

Asa e...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Mai stiti ce a spus Geoana in 2009?

"Inca 5 ani cu Basescu ar insemna un dezastru".

[Image: 7nTnr.png]
Sup
replyReply
Thumbs up
[Image: 242idki.png]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)