Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţii Zilnice #7
MersiSmile.
La multi ANI!

Daca continua asa...Siria va fi urmatoarea tara in care vor intra americanii.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

La multi ani BASTANE!:Trebuia sa faci ceva o cinste.Haha
La multi ani roby, scuze pentru ca e cu intarziere Smile.
[Image: 8e4fae05-f2ff-40de-8d33-bd197bf2554b.jpg]
Happy birthday! Smile
Multumesc bastanii mei..
(10-04-2012, 05:16 PM)Zamolxis1 Wrote: La multi ANI!

Daca continua asa...Siria va fi urmatoarea tara in care vor intra americanii.

Foarte probabil.
Dupa voi ar trebui sa traim pana la 1000 de ani :|
De ce spui asta?
[Image: 8e4fae05-f2ff-40de-8d33-bd197bf2554b.jpg]
viata pe pamant conteza mai putin ...


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ... Szekemri 1,000 432,431 03-06-2015, 08:26 PM
Last Post: Hydrax
  Discuţii Zilnice 9 Warhell 1,006 551,035 09-13-2013, 10:09 PM
Last Post: Kristi
  Discutii Zilnice #8 Robi 944 482,397 02-02-2013, 09:40 PM
Last Post: Warhell
  Discuţii Zilnice #6 Zamolxis1 949 432,409 07-12-2012, 12:02 PM
Last Post: Robi
  Discuţii Zilnice #5 Carnage 953 461,031 02-14-2012, 06:28 PM
Last Post: Carnage
  Discuţii zilnice #4 Zamolxis1 993 548,731 01-05-2012, 10:51 PM
Last Post: Carnage
  Discutii New Rpg Cryssalis 1,002 582,472 01-05-2012, 08:56 PM
Last Post: Zamolxis1
  Discutii Zilnice #3 Carnage 1,000 502,111 10-18-2011, 07:58 PM
Last Post: Szekemri
  Discutii Zilnice #2 Raducu' 499 268,531 09-04-2011, 11:06 PM
Last Post: Warhell
  Discutii Zilnice #1 Ducipal 1,020 565,568 02-19-2011, 03:43 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 6 Guest(s)