Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic II: Cel mai puternic inamic
#15
Pai Demon Lords sunt puternici rau si mai sunt apoi si Golemii/Trols care sunt enervanti din cauza Knock Backului. Alti inamici enervanti sunt skeleton mages care te ingheata si apoi isi lasa amici sa te bata pana la moarte...enervant daca pot spune.
Stand up for something or die for nothing.
replyReply


Messages In This Thread
Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Ducipal - 04-06-2008, 06:04 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by D0rYn - 04-06-2008, 06:43 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by Helper - 04-07-2008, 05:41 AM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by Alex* - 04-13-2008, 05:43 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by Alex* - 04-23-2008, 02:58 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by Blank - 06-01-2008, 01:49 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by Alex* - 04-23-2008, 03:08 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by Alex* - 04-23-2008, 03:21 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by ZeKo - 05-13-2008, 05:39 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by Bamfy - 05-16-2008, 10:04 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by maZe - 05-27-2008, 04:19 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by razvyrap - 05-28-2008, 05:18 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by ratza89 - 05-31-2008, 02:01 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by Andrey - 05-31-2008, 02:34 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by Alex* - 05-31-2008, 09:15 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by huaya - 05-31-2008, 09:34 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by Andrey - 06-01-2008, 07:36 PM
RE: ceal mai puternic inamic din g2 - by Blank - 06-02-2008, 11:07 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Blank - 06-03-2008, 07:24 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Blank - 06-08-2008, 02:35 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Blank - 06-25-2008, 10:10 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Edg - 04-22-2009, 07:40 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by ufy - 04-22-2009, 09:53 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Edg - 04-23-2009, 06:06 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by ufy - 04-23-2009, 06:36 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by ufy - 05-13-2009, 10:54 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Edg - 05-14-2009, 06:41 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by ufy - 05-15-2009, 02:39 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by ufy - 07-24-2009, 12:41 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Faby - 12-05-2009, 02:14 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Th13f - 12-09-2009, 02:01 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Raven - 12-29-2009, 05:19 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Raven - 12-29-2009, 05:45 PM
RE: Gothic II: Cel mai puternic inamic - by Hegan - 09-06-2011, 03:04 PM

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  20 ani de Gothic 2 Cyrus35 0 1,623 11-27-2022, 09:05 PM
Last Post: Cyrus35
  Să jucăm Gothic 1 pentru prima dată - 2018 FrenzyRageQuit 2 3,698 02-09-2018, 10:33 PM
Last Post: FrenzyRageQuit
  Gothic 2 Gold Edition problema ZeKo 3 4,397 07-05-2017, 10:04 PM
Last Post: ZeKo
  gothic 4 probleme cu incarcarea salvarilor danclaudiu95 2 3,734 06-27-2017, 09:21 PM
Last Post: cornel
  Download Gothic iReal2015 2 3,687 12-18-2016, 10:25 PM
Last Post: iReal2015
  Gothic 2 - Nelamuriri simba10 0 2,573 11-16-2016, 12:01 AM
Last Post: simba10
  Gothic 2 Velaya directX in romana Grim 4 4,696 10-30-2016, 10:24 AM
Last Post: Grim
  Gothic III Forsaken Gods in limba romana Grim 2 3,817 10-15-2016, 02:44 PM
Last Post: Grim
  Gothic 3 CM 3.0+Quest Pack in limba romana Grim 12 10,147 10-08-2016, 10:21 AM
Last Post: Grim
Wink Gothic 2 Night of the Raven în limba română Grim 9 6,548 09-07-2016, 09:18 PM
Last Post: Grim

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)