Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ati observat ca....
#91
(09-01-2010, 09:23 PM)Edg Wrote: ...Necro, nu ti s-a cam urcat la cap in ultima vreme? Lasa omul in pace, asta a vazut el, asta a scris. Threadul asta e deschis aici ca sa spuna fiecare ce a vazut, altfel era inchis, LOGIC. In plus, poate pe altul l-a interesat ce a citit, dar nu se poate daca nu vii tu repede cu critica. Anul trecut cand ai ajuns aici asa erai un mielusel si un baiat bun si acum stai aici doar ca sa ai ce te lua de lume, daca nu-ti convine, log out.
Si voi, astilalti, nu mai pupati atata in *** de teama sa nu luati ban sau warn.

Nu, de fapt ma simt destul de bine.
Nu mai am voie sa imi spun si eu parerea sau ce?

(09-01-2010, 09:25 PM)carnage12 Wrote: eu nus de acord cu necro ca la fiecare nou venit sa fie asa de dur

Nu am fost dur deloc.
Daca voi vreti sa faceti rost de o gramada de "iustini" then go ahead...

(09-01-2010, 09:34 PM)Edg Wrote: Carnage, e usor de remarcat cum unii sunt de acord cu fiecare ca*** pe care il spune unul mai "destept". Care se simte, sa ia masuri. Eu nu dau nume si nici nu zic ca toti fac asta.
Pe langa asta, nu e prima data cand Necro ii da cu maciuca in cap unui nou-venit degeaba si te intrebi de ce pleaca membrii de pe forum, d'oh. Aici nu e tarlaua cuiva, cui nu ii convine sa se care ca online oricine poate fi "smecher".

Eu nu vad cu ce am fost atat de dur sau ce am facut ca sa par atat de "destept" sau "smecher", dar sa stii ca nu sunt chiar singurul care e "anti-dumbs".

(09-01-2010, 09:36 PM)carnage12 Wrote: oricine poate fi smecher pe un forum mai ales pe "mess" dar in realitate stim bine ce sunt

Daca e vorba de mine (which is obvious), atunci trebuie sa iti amintesc ca nu ma cunosti.
#92
Ok, pai acomodeaza-te cu ideea ca nu poti sa schimbi o gramada de 'dumbs', asa ca fa-te ca ei sau lasa-i in pace de tot (crede-ma, e cea mai buna varianta). Eventual taci si inghite, ca octav nu e deloc Iustin, si daca s-a intamplat o data cu unul, nu se va intampla mereu. Iar tu esti asa de mult mai multa vreme, deci nu ii baga lui Iustin totul pe gat.
#93
In legatura cu raspunsul despre codita lui nameles:
Necro cum sa evolueze tehnologia in 2-3 zile cat au mers ei spre mainland

La ei ma refer nameless Gorn, Diego, Lester, Lee etc.
#94
(09-02-2010, 12:16 AM)Edg Wrote: Ok, pai acomodeaza-te cu ideea ca nu poti sa schimbi o gramada de 'dumbs', asa ca fa-te ca ei sau lasa-i in pace de tot

Sa fiu ca ei? Nu ai inteles nimic din ce am zis, nu?

(09-02-2010, 01:34 AM)Illidan Wrote: In legatura cu raspunsul despre codita lui nameles:
Necro cum sa evolueze tehnologia in 2-3 zile cat au mers ei spre mainland

La ei ma refer nameless Gorn, Diego, Lester, Lee etc.

Eu vorbeam de jocurile propriu-zise. Gothic 1 a fost lansat in 2001, Gothic 2 in 2003, iar Gothic 3 in 2006. Deci ma gandesc ca cei de la PB nu au ramas din 2001 tot la acelasi nivel.
#95
Mie mi se pare mai batran in gothic 1 decat in g3 Haha! Ma illidian, vb si tu cu cei de la PB sa mai faca gothic 3.5 cu grafica de g1
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
#96
da chiar sa propunem sa faca gothic 5 (sau arcania 2 sau whatever) cu grafica, sunet, voci din gothic 1 Smile
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#97
auzi necro u sa nu ma compari p mn cu iustin sry iustin dak citesti acest threadGrin....si eu nu sunt unul din cei care pupa in ..... pe altii....in orice caz incerc sa fiu cu bun simt pe forum....uneori poate prea mult bun simt...si asta e necro omul mai greseste am facut si eu niste observatii cei drept unele km banale dar asta e imi dau si eu cu parerea...dar dc teai luat numai de mn cu chestiile cu grafica? k au evoluat tehnologiile si de aia erou e mai diferit si aalte chestii....de ex altii au zis k dak am observat k barbatii din gothic 1 si 2 au pumnii stransisi lor dc nu leai zis k asa e tehnologia sa ii critici si pe ei nu numai pe cei noi...asta a fost msg pt necro si ms pt cei care poate mi-au luat aparareaWink
(09-01-2010, 09:34 PM)Edg Wrote: Carnage, e usor de remarcat cum unii sunt de acord cu fiecare ca*** pe care il spune unul mai "destept". Care se simte, sa ia masuri. Eu nu dau nume si nici nu zic ca toti fac asta.
Pe langa asta, nu e prima data cand Necro ii da cu maciuca in cap unui nou-venit degeaba si te intrebi de ce pleaca membrii de pe forum, d'oh. Aici nu e tarlaua cuiva, cui nu ii convine sa se care ca online oricine poate fi "smecher".

poate se crede bullit din gothic 1Haha "WELCOME TO THE COLONY"Haha
asa k necro nu te mai crede marele destept..ok? nam chef de cearta sau alte injuraturi...eu am venit pe forum sa aflu info despre gothic si eventual sa mai impart si cu altii aventurile gothiceGrin si sa nu ma mai compari cu iustin vrodata ok? eu unu incerc sa fiu preten cu toata lumea.... bn nu chiar atat de tare ca stim noi cine.....
#98
(09-02-2010, 05:21 PM)octav007 Wrote: auzi necro u sa nu ma compari p mn cu iustin sry iustin dak citesti acest threadGrin....si eu nu sunt unul din cei care pupa in ..... pe altii....in orice caz incerc sa fiu cu bun simt pe forum....uneori poate prea mult bun simt...si asta e necro omul mai greseste am facut si eu niste observatii cei drept unele km banale dar asta e imi dau si eu cu parerea...dar dc teai luat numai de mn cu chestiile cu grafica? k au evoluat tehnologiile si de aia erou e mai diferit si aalte chestii....de ex altii au zis k dak am observat k barbatii din gothic 1 si 2 au pumnii stransisi lor dc nu leai zis k asa e tehnologia sa ii critici si pe ei nu numai pe cei noi...asta a fost msg pt necro si ms pt cei care poate mi-au luat aparareaWink

Chestia e ca altcineva (aproape...) in locul tau nu s-ar simti atat de jignit de niste observatii asupra altor observatii facute din plictiseala. Nu inteleg de unde-i toata tensiunea asta. Am zis si eu niste vorbe. Nu-ti convine? Ignora-le. Ce sa-ti fac daca pe tine te afecteaza atat de mult orice vorba.
Am si eu o intrebare pentru tine: Tu vorbesti la fel cu toti oamenii pe care ii cunosti?

(09-02-2010, 05:21 PM)octav007 Wrote: poate se crede bullit din gothic 1Haha "WELCOME TO THE COLONY"Haha
asa k necro nu te mai crede marele destept..ok? nam chef de cearta sau alte injuraturi...eu am venit pe forum sa aflu info despre gothic si eventual sa mai impart si cu altii aventurile gothiceGrin si sa nu ma mai compari cu iustin vrodata ok? eu unu incerc sa fiu preten cu toata lumea.... bn nu chiar atat de tare ca stim noi cine.....

Deja devii foarte obsedat de Gothic, incat incepi sa compari toti oamenii cu personajele din joc. E una sa iti placa mult un joc, datorita unor diverse motive, si cu totul alta sa schimbi dintr-un joc virtual in realitate, in standardul folosit pentru a eticheta omenii.
Si la chestia "sa nu ma mai compari cu iustin vrodata ok?", eu sunt de vina ca incepi sa semeni cu el?
#99
cu ce devin obsedat de gothic? cu chestia cu bullit? asta a fost o gluma findca sunt pe un forum gothic...dar ce sa mai zic? da' cu ce incep sa seman cu pustiu iustin? cu observatiile banale ? asta e.... asta mi-a venit in cap in acel moment...cu toate k recunosc am facut niste observatii banale
dar putem sa calmam situatia? ca na...am venit pe acest forum sa vorbesc despre gothic si sa mai aflu noutati si alte lucruri despre gothicGrin
(09-02-2010, 08:16 PM)octav007 Wrote: da' cu ce incep sa seman cu pustiu iustin? cu observatiile banale ? asta e.... asta mi-a venit in cap in acel moment...cu toate k recunosc am facut niste observatii banale

Then what's your problem?

(09-02-2010, 08:16 PM)octav007 Wrote: dar putem sa calmam situatia?

Eu de la inceput eram calm.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)