Poll: Credeti ca se mai poate intampla un eveniment asemanator celui din anul 1989?
You do not have permission to vote in this poll.
Da.
40.00%
8 40.00%
Nu.
60.00%
12 60.00%
Total 20 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jos Basescu!
#91
Ontopic.
Jos Base Rolleye.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#92
(02-11-2012, 11:15 AM)Maladiq Wrote:
(02-10-2012, 08:36 PM)roby14 Wrote: Scz de cacofonieHaha

De asemenea, nu se scrie "copii", ci "copiii".:p

Ai 10 la romana? HahaHaha
Sup
replyReply
#93
Deci ce parere aveti despre suspendarea lui Basescu?
O sa votati impotriva sau pentru el?
Sup
replyReply
#94
(07-12-2012, 10:23 PM)Warhell Wrote: Deci ce parere aveti despre suspendarea lui Basescu?
O sa votati impotriva sau pentru el?

Eu personal incepusem sa-i tin partea hotului de Basescu cand vazusem 'opozitia', dar de o saptamana intrece masura...

1. Sponsorizari pe facebook, cu imaginea lui Ponta de drac comunist. Da-o-n-colo de prostie... cat de prost sa fii sa faci asta?

2. Copilul tinut in brate la conferinta de presa... :| Gest incredibil de idiot din 2 puncte de vedere. 2.1 - a fost ireal/prost jucat/fara nici un sens si provoaca scarba celor cu ceva in cap. 2.2 - Stim cu totii cine s-a mai folosit de asta... sau warhell trebuie sa stie. Si Base sa faca greseala asta... prostie nu alta.

3. Chestii scoase in public despre plagiat... cand se stie ca 90 la suta din cei ce sunt in politica copiaza zone din articole...

Si de ce naiba sa votez pentru el, cand desi nu sunt prea de acord cu opozitia, ii pot ajuta? Cu greu ei vor strange 9 milioane de voturi, din cauza acelei reguli stabilite de curte, dar macar incerc sa-i ajut.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#95
Sa nu uitam ca s-a dus la piata sa cumpere fructe si apa pentru reporteri. Haha
E disperat...dar oare noi cum am fost cand a scazut tot ?
Nu ii sustin pe cei de stanga...dar mai bine cu ei decat cu Basescu.
Sup
replyReply
#96
Si eu credeam ca alegerea buna era sa il pastram dar acum e vai si amar de capul lui.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#97
Poate cei care o sa vina la putere o sa fie mai dezastru decat Base, deci e tot aia...
replyReply
#98
Mai dezastru decat asta? Nu cred.
Sup
replyReply
#99
(07-12-2012, 11:00 PM)roby14 Wrote: Poate cei care o sa vina la putere o sa fie mai dezastru decat Base, deci e tot aia...

Basescu tinde deja catre mila... nu mai are forta deloc. Inainte macar parea 100% sigur pe faptele rele pe care le face... acum.. mila frate.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Ori ca mai asteptam un an, ori nu, daca nu o sa apara acum cineva mai bun, nu o sa apara prea curand.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)