Poll: Credeti ca se mai poate intampla un eveniment asemanator celui din anul 1989?
You do not have permission to vote in this poll.
Da.
40.00%
8 40.00%
Nu.
60.00%
12 60.00%
Total 20 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jos Basescu!
Da...daaaa...daaaa !
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
Dar de unde stiti? Eu inca n-am auzit nimic oficial.
replyReply
Maine vedem cu exactitate cine a castigat.
replyReply
Ce a castigat Basescu? ... dumnezeule... nu mai zic nimic.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
46,13% Basescu ramene.
replyReply
Oricum ii se termina mandatul curand si nu mai are dreptul la altul..
Si in plus, mai bine cu el pana atunci, decat cu aia de stanga. O coalitie praf.

Ce mare matematician se dadea ala de aseara..ca Basescu nu se mai intoarce la Cotroceni, ca nu s-a luat in considerare x, y .. cred ca si el stia ca au pierdut. :-j
Acum tot ce vreau sa vad este sa-l vad pe Antonescu cum renunta.
Sup
replyReply
Crezi ca renunta?
replyReply
O sa faca Basescu niste magarii acum, deoarece stie ca o sa i se termine mandatul. Crin o sa demisioneze, cica, dar nu pot sa-mi imaginez ce poate sa faca Basescu acum cu PSD-ul si cu tara.
replyReply
(07-30-2012, 12:58 PM)soul of darknes Wrote: Crezi ca renunta?

Nu ma intereseaza...dar cred ca va renunta. Si-a pus toata puterea in coalitia asta.
Aia au crezut ca daca majoritatea judetelor sunt ale lor, gata..cade Basescu..Haha

Culmea, eu locuiesc printre putinele judete care nu sunt conduse de USL. Haha
Sup
replyReply
Oricat de mult isi doresc unii ca regimul comunist sa revina in Romania, nu suntem inca acolo. Basescu va renunta sau va fi fortat sa renunte pentru ca a pierdut acest referendum in mod cert. Oamenii care l-au votat + inca cateva milioane bonus l-au dat in ziua de ieri jos. Mai clar de atat nu se poate.

46,13% - au fost dupa voturile din 97% din centrele de votare.. deci sa mai asteptam putin.

Basescu, prin interviul dat ieri a demonstrat ca daca va ramane presedinte in continuare, va avea mari sanse sa sfarseasca urat de tot. 4 milioane de romani dintre cele 7 milioane care au votat impotriva lui, in strada, suna interesant.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)