Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam Thread
SPAM
Crezusem ca murisei de nu mai postai pe aici.
Helper Wrote:Atunci...dar acuma nu mi se mai pare asa. Half Life 2 are singleplayerul mereu la fel si nu mai e asa de intens a doua oara. Deci gothic is still my fav...
Si macar la mine half life 2 e un joc care imi placea foarte mult. Pentru tine crysis e doar un joc mai nou si tu ai zis ca e mai bun decat gothic. HUOOO!

In unele privinte este mai bun ca gothic dar in altele mai prost.Tongue
In concluzie, nu poate exista cel mai bun joc, deoarece fiecare dintre noi are preferinte diferite, si deoarece fiecare joc ofera experiente diferite in stiluri diferite.
bechristian95 Wrote:
Helper Wrote:Atunci...dar acuma nu mi se mai pare asa. Half Life 2 are singleplayerul mereu la fel si nu mai e asa de intens a doua oara. Deci gothic is still my fav...
Si macar la mine half life 2 e un joc care imi placea foarte mult. Pentru tine crysis e doar un joc mai nou si tu ai zis ca e mai bun decat gothic. HUOOO!

In unele privinte este mai bun ca gothic dar in altele mai prost.Tongue

in afara de grafica si poate gameplay,cu ce este mai bun Crysis?Tongue
depinde de cel care il joaca.mie nu mi se pare cu nimic mai bun dar poate altuia ii place mai mult story-lineul sau gameplayul.

dar eu cred ca numai grafica este mai buna si gameplayul destul de bun pentru un joc de acciune
Uitati ce-a descoperit prietenul nostru Bogdan pe YouTube: LINK. Haha
cine e bogdan?
Bogdan este un alt DH ca si tine care nu a mai postat demult, dar acum si-a revenit. Uita-te prin lista de membri si o sa-l gasesti.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
This is Spamingo Center !!!


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 186,876 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 335,481 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,279 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
Wink Thread n00b / funny [Spam Thread 2] iustintoma 399 130,653 07-30-2010, 07:32 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)