Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viata pe care o traim
PSD-ul e la fund de cand au pierdut alegerile si l-au dat afara pe Geoana.
Presimt ca Geoana ar fi facut mai multe decat Basescu.
Sup
replyReply
Nu cred, Geoana e bune unde e acuma. In Hunedoara sper sa castige cel ce cred eu ca va castiga, deoarece Hunedoara va reveni la statutul care il avea odinioara. Daca iara oamenii sunt ca vitele, Hunedoara va ajunge un fel de Simeria. PSD-ul e jucaria lui Iliescu, si ti-am spus dupa ce moare Iliescu nu va mai avea PSD-ul realizari. Apropo Crysalis ii lauzi pe cei de la USL, dar eu am vazut ca USL-ul se mandreste foarte tare cu tradatorii din celelalte partide, cu oameii cu dosare de coruptie, de dare si luare de mita si de evaziune fiscala de la PSD, eu sincer nu am vazut la USP sa se mandreasca cu astfel de oameni. Nu ca as fi cu ei caci nu imi pasa, dar asta e adevarul.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
@Warhell la alegerile la care a pierdut Geoana a fost frauda sigur ca cum se spunea ca el e castigator si gata peste 10 min a castigat Base...

Si eu nu o am cu politica dar chiar cred ca USL o sa faca ceva bun..

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
Stiu Cornel.
Sup
replyReply
(04-29-2012, 09:18 PM)Zamolxis1 Wrote: Si acum Romania ce este? Ponta e marioneta lui Iliescu, ai sa vezi ca dupa ce moare Iliescu PSD-ul se duce la fund.
daca ponta era jukaria lui >Grin>Grin>Grin il asculta pe iliescu


el e mai mult cu nastase
replyReply
Nu a fost frauda cornel, deoarece atunci nu venisera voturile din strainatate, si erau doar statistici pe tara. A doua zi au venit voturile din strainatate cele hotaratoare. Mi se pare ca a castigat la diferenta de cateva mii de voturi. Las ca vezi, dupa ce moare Iliescu s-a dus dracu psd-u...dupa cum a spus si geoana, ponta e o marioneta si atat.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
N-au venit in urmatoarea zi, ci chiar in urmatoarea ora daca imi aduc aminte bine.
Sup
replyReply
nu stiu, dar oricum voturile din strainatate au fost hotaratoare. Apropo de frauda sa fim seriosi toate partidele fraudeaza, eu nu cred ca USL-ul e asa rupt din rai precum insinueaza crysallis.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
(04-30-2012, 03:43 PM)Zamolxis1 Wrote: nu stiu, dar oricum voturile din strainatate au fost hotaratoare. Apropo de frauda sa fim seriosi toate partidele fraudeaza, eu nu cred ca USL-ul e asa rupt din rai precum insinueaza crysallis.

HahaHahaHahaHahaHahaHahaHaha Nam zis cas "rupti din rai" ci ca e mai bine decat cu PDL>Grin
replyReply
Eu zic ca e invers, treaba ta, PDL-ul nu l-am vazut laudandu-se cu candidati cu dosare la DNA, tradatori sau altii de genul.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sportul in viata noastra Raducu' 84 23,885 01-15-2012, 02:27 PM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)