Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mud!
#31
(08-18-2011, 05:47 PM)Carnage Wrote:
(08-18-2011, 04:03 PM)The Mad Digger Wrote:
(08-18-2011, 10:32 AM)Edg Wrote: Daca iti imaginezi personajele, cu vocea lor, e chiar comic Haha. Ultima replica, cu vocea lui Mud chiar e buna =)).

Defapt chestia aceea cu transformarea in Bloodfly si trecerea prin bariera chiar merge in realitate am incercat-o Grin .

Oh my god in realitate?

Daaa! Incearca! poti sa vezi tot ce exista in afara barierei ( Sau mai bine zis ce nu exista, ca nu prea e nimic ). Insa sar putea sa trebuiasca mai multe incercari nici mie nu mia reusit din prima (P.S. eu am incercat pe stanca de langa Exchange Point)
Te asigur ca functioneaza. Chiar acum cinci minute am intrat pe G1 si am incercat sa vad daca tin bine minte si a functionat!
Cred ca am o explicatie pt acest "fenomen": deoarece bloodflies sunt zburatoare si NU pot pica si sa ia Damage, atunci singurul Damage pe care il iau este cel de la fulgerul care te loveste cand iesi (care dah, are Damage mic), si de acea nu are loc nici un efect de a te arunca in spate, rezultand asta: Exiting The Impenetrable Barrier. Grin Try this Good Luck and Enjoy!
Fighting back!...
replyReply
#32
Ganditiva la mud ca la un animal de companieHaha enervant de stresant
replyReply
#33
Daca ma gandesc mai bine, chiar ma convinse-se Mud ca cei din New camp merita pedepsiti. Dar nu a durat mult sa ma razgandesc. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#34
Parodie care ne dovedeste inca o data prostia lui Mud.Haha

Smirk
replyReply
#35
ceam mai ras =))
replyReply
#36
Banuiesc ca cel care a facut filmuletul e unul din membrii forumului deoarece are jocul tradus in romana ..:-?
Sup
replyReply
#37
(08-23-2011, 10:26 PM)warhell Wrote: Banuiesc ca cel care a facut filmuletul e unul din membrii forumului deoarece are jocul tradus in romana ..:-?

Da,dar ce conteaza? Am ras de m-am spartHaha
Smirk
replyReply
#38
(08-23-2011, 10:26 PM)warhell Wrote: Banuiesc ca cel care a facut filmuletul e unul din membrii forumului deoarece are jocul tradus in romana ..:-?

Nici nu am vazut. Haha) Nu cunosc membrul. Trebuie sa ma informez. Incredibil. Haha

edit:

Nu cred ca e de la noi. Au folosit numai traducerea.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)