Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temple of the Sleeper
#41
ok. stai sa caut.
ok. uite aici
http://www.worldofgothic.com/?go=dl&fileid=117&dl=true
.Chorus Romance says Good Night.
#42
Acela este filmul si este facut dupa joc. Cred ca stiu la ce te referi cu 'lumineaza': asta pentru ca a fost facut in joc, prin modding si de aceea apar si cei 4 in filmulet, la Sleeper.

leurda:
-Dusty este aproape de poarta secundara a taberei noi. Daca stii, acolo unde sunt Fisk si Dexter, sunt doua 'nivele', ei stau in partea de jos. In partea de sus este Dusty.
-Pentru misiunea lui Fisk, mergi in New camp si vorbeste cu Shrike(e in pestera, mergi pe mijloc).

Uf si Alex: Terminati cu prostiile astea, omul nu stia, explicati si voi cu amanunte si pastrati glumele si rasetele pentru voi. Asa primim noi membrii noi? Poate nici nu va mai intra CIUPACAPRA, iar leurda a pus o intrebare, decat sa faceti spam si sa va prostiti aiurea incercati sa va faceti utili.
#43
poi io iam spus da la inceput ca e filmul dar nu ma crezut!deci nu e vina mea!!!Tongue
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
#44
si eu. de acord cu alex. si in plus nu stiam la ce se refera leurda...
.Chorus Romance says Good Night.
#45
eu nu stiam ca este filmul gothic...ma asteptam sa fie cu actori sau ceva de genu...nu stiam ca ii facut din gameplay...am trecut jocul de multe ori si cand am vazut ultima parte din "film" am crezut ca se poate face asa si in joc...
#46
... si pentru noi a fost o dezamagire... ar fi fost tare ca sa poti merge cu toti cei 4 prieteni ai tai sa-l invingeti pe sleeper
.Chorus Romance says Good Night.
#47
dap...eu intram in orc town si ademeneam cativa orci si mergeam cu ei la Ur-Shak si ii macelaream impreuna Haha...a 2a oara knd am intrat in templu o fost mult mai usor cu urizel si armura gasita in turnu scufundat a lu xardas...a fost greu prima oara cand am terminat jocul...acum l-am terminat mult mai usor Smile
#48
ai jucat g1 normal sau g1 cu vre-un mod [dark messian, noname mod] sau cu g1 in limba romana?
.Chorus Romance says Good Night.
#49
g1 normal
#50
Eu am terminat G2 in aprox. 60 de ore de jucat. Iar a doua oara am terminat in mai putin de 30 de ore.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Cum intru in templul lui Sleeper? huaya 12 2,593 06-12-2009, 02:33 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)