Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic 4
#41
(06-22-2010, 08:15 AM)carnage12 Wrote: nu stim deocamdata ce si cum dar amintesteti ca o data ce ai distrus artefactele lui adanos si ai omorat reprezentantii zeilor adica zuben(beliar) si rhobar(innos) , legatur dintre zei si oameni nu va mai exista dupa spusele lui xardas.

xardas i-a luat puterea lui beliar deci el este un "reprezentant" al lui beliar, nu?
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#42
nu,tu ai fost atent la ce a zis xardas? beliar crede ca xardas il slujeste dar nu e asa iar planul lui era sa rupa legatura dintre zei si oameni iar alegerea era a ta daca o sai urmezi planul sau nu (iti spune chiar el asta) si tot el iti spune ca daca vei alege calea unui zeu razboiul tot nu se va opri si va continua inca 100 de ani sau pana cand va fi ales din nou alt THE CHOSEN ONE.
[Image: 242idki.png]
#43
o bine, dar ce farmec ar mai avea jocul fara puterile speciale ale zeilor Grin?
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#44
nu stiu o sa vedem Grin si sper ca ai mai putine neclaritati acum Grin sau chiar nici una Smile
[Image: 242idki.png]
#45
nu...si hai sa-ti spun ceva...n-am terminat niciodata gothic 3, deci n-aveam de unde sa stiu de faza cu "nu mai exista legatura intre oameni si zei" Grin
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#46
pai trebuia sa spui de la inceput ca o luam mai usor Haha
dar de ce nul termini?
[Image: 242idki.png]
#47
pai fii atent:
eu am eliberat Ardea, Cape Dun, Montera, Trelis si Geldern, dar cand am reusit sa ajung la seful din Silden mi-a spus nustiuce si toti m-au atacat.
se pare ca s-a declansat ceva si toti orcii (inclusiv din Varant) sunt furiosi pe mine Sad si trebuie sa gasesc artefactele lui Adanos
nici o problema, stiu unde sunt, dar unul fiind in templul din Mora Sul, unde sunt o gramada de orci, nu am cum sa gasesc cheile templului la timp Sad
si in plus, cine o sa-mi mai dea XP (avand in vedere ca orcii sunt majoritari)
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#48
pai daca distrugeai cel putin 3 orase ocupate de orci celelalte orase daca ajungeai sa vorbesti cu bosul iti spunea ca orasele lor sunt din ce in ce mai putin numeroase si nu mai vor lasa straini in orasul lor si deci te ataca asa este si in cazul clor din varant
eu intai am eliberat 2 orase cape dun si montera iar apoi,constient de problema peste care tu ai dat Tongue,am decis sa fac toate questurile din fiecare oras pentru a face cat mai multa exp si sa vb cu bosii lor dupa cre le distrugeam pe rand Grin asa am facu si cu varantul Smile
[Image: 242idki.png]
#49
(06-21-2010, 04:00 PM)carnage12 Wrote: sunt curios cum vor arata orcii in gothic 4 si daca vor exista zei pentru cum bine stim numai sunt zei de pe la sf lui g3

uite cum vor arata orcii...:http://arcania.gamona.de/wp-content/gall...gh_orc.jpg
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#50
(06-23-2010, 09:37 AM)carnage12 Wrote: pai daca distrugeai cel putin 3 orase ocupate de orci celelalte orase daca ajungeai sa vorbesti cu bosul iti spunea ca orasele lor sunt din ce in ce mai putin numeroase si nu mai vor lasa straini in orasul lor si deci te ataca asa este si in cazul clor din varant

oh man Sad
a da, stiu!
imi bag "god" ca sa pot trece jocu Grin
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Multiplayer Moderation 1 1,905 07-13-2014, 10:22 AM
Last Post: Szekemri
  Proiect:Seria Gothic in romana ajerk 3 2,344 06-29-2014, 12:52 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic 3 Unknown Land Cryssalis 22 8,869 02-05-2014, 04:12 PM
Last Post: Cryssalis
  Gothic Multiplayer Video/Pics BeoWulf 30 12,195 09-08-2013, 01:27 PM
Last Post: Edd
  Project Destiny Gothic Multiplayer daniels 11 6,113 08-28-2013, 04:28 PM
Last Post: cornel
  Gothic 2 night of the raven returning mod english sleeperoldman 1 2,539 08-13-2013, 07:39 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic 3 english version Deneky 5 3,284 06-11-2013, 01:34 AM
Last Post: Deneky
  Gothic Multiplayer: Intrebari & Raspunsuri HeRoNaMeLeSs 52 18,241 05-30-2013, 04:22 PM
Last Post: Edd
  Ai mai juca Gothic daca... ? Edg 758 220,352 05-27-2013, 07:08 PM
Last Post: Bogdan
Wink Maxima-Gothic.RO HeRoNaMeLeSs 13 5,675 05-07-2013, 03:56 PM
Last Post: HeRoNaMeLeSs

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)