Poll: Credeti ca se mai poate intampla un eveniment asemanator celui din anul 1989?
You do not have permission to vote in this poll.
Da.
40.00%
8 40.00%
Nu.
60.00%
12 60.00%
Total 20 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jos Basescu!
#51
Copil nu esti prin inaltime, ci prin fapte! Si ce, imi cer sa nu mai postez pe thread? Fiecare cu parerea sa.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#52
Avem băsescu pe forum, avem religie. Ce mai lipseşte? [Image: grouphugg.gif]
replyReply
#53
iliescu Haha)(
replyReply
#54
Mai da-l incolo ep Iliescu ca ne-a distrus tara. Dupa ce ca el si cu Roman au distrus toate sistemele de agricultura si cladirile care puteau fi refolosite ramase de la comunism si i-a obisnuit pe oameni sa le vina bani fara munca, acum tot el vrea sa vina la putere indirect prin Victor Ponta. Nu ti-am cerut sa nu mai scri pe acest thread, ci am spus ca esti cam mic ca varsta pentru a sti prea multe despre politica. Nici eu nu pot sa zic ca stiu prea multe, dar acel putin care il stiu incerc sa il dezvolt. Eu incercam sa iti spun ca sa nu iti impui capul cu tot felul de magarii si prosti, si mai bine sa nu te implici in aceste discutii fara rost, mai ales ca sunt niste dobitocenii aceste discutii. Cred ca ne simtim in acest thread ca cei din romanul Morometii care se adunau in Poiana lui Iocan.Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#55
Adevaratul rol al threadului nu e sa fie discutii politice ci discutii despre protestul de la Bucuresti, azi e a 5-ea zi.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#56
Uite ce e, vad ca nu prea pricepi, acel protest este unul facut initial cu oameni platiti de USL la care s-au mai alaturat alti pensionari care ca hipnotizati asculta orice latratura de la posturile lor preferate de televiziune, realitatea tv si antena 3(sper ca atunci cand voi fi batran sa nu fiu la fel de incuiat ca ei) si cica m-ai protesteaza si ei. Dar dupa toate astea la ce s-a gandit USL-ul? I-a sa ii aduc si pe boschetarii aia huligani care sunt mari barbati pe stadioane sa ii pun sa arunce in jandarmi cu sticle incendiare si cu caramizi. De ce au aruncat? Pentru ca stiau ca jandarmii nu vor reactiona asa ca au avut tupeu, daca jandarmii se puneau cu pulanele pe ei si le rupeau putin coastele nu cred ca mai erau ei barbati. Pana la urma se vor satura de frig si de foame si se vor duce cu totii acasa cu tot cu protestele lor. Si la noi in Hunedoara a fost un protest alcatuit din 20 de pensionari probabil prieteni de table si sah in parc, care s-au gandit ca cu prietenii lor de pahar sa organizeze un protest, au stat si ei 30 de minute acolo si dupaia au plecat la Deva unde au mai protestat 30 de minute si au plecat acasa. Ca sa vezi unde erau mari protestatari.Sad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#57
(01-16-2012, 05:48 PM)g3orge13 Wrote: Avem băsescu pe forum, avem religie. Ce mai lipseşte? [Image: grouphugg.gif]

Napoleon, Hitler... Smile
Fighting back!...
replyReply
#58
Avem de toate, problema e ca nu dau prea bine aceste threaduri aiciGrin.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#59
Arafat si-a reluat functia.
Sup
replyReply
#60
Urat de tot...acel om nu va mai avea concurenta acum, deci araboiul ala va face bani cu sacul din pricina dobitocilor astora de la USL care platesc pensionarii si in general lumea sa iasa in strada. Pai i-a intrebat, cei de la Antena 1 pe cativa de ce se afla acolo si ce se intampla...iar ei se balbaiau, ca or iesit in strada pentru sa protesteze, l-o intrebat de ce, si a scos niste cuvinte inteligibile semn cu nu stia nici el de ce e acolo! Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)