Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discutii Zilnice #3
old nick,parodii gasesti numai in topicul by the campfire...si sa tii ca si eu sunt de parerea ta cu threadul acela cu parodii,e o chestie rasista,avand in vedere ca ,cunosc o gramada de tigani de treaba,pentru ca ,cartierul meu este plasat in spatele a doua cartiere de tigani...dar la noi in cartier nu avem tigani(e o zona rezidentiala,adica o zona in care sunt numai case,pentru cei ce cred ca rezidential inseamna regesc,sa nu rade-ti ca mi sa intamplat sa aud prosti care sa-mi spuna ca stau intr-un cartier de regiHaha...ca nu stie ce inseamna rezidential...)
Si de-a lungul timpului ne-am obisnuit cu cele doua cartiereWink...app credeti-ma ca nu toti tiganii sunt hoti...eu cunosc multi tigani care isi castiga painea cinstit.
Show Content
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(10-10-2011, 07:10 PM)Zamolxis1 Wrote: old nick,parodii gasesti numai in topicul by the campfire...si sa tii ca si eu sunt de parerea ta cu threadul acela cu parodii,e o chestie rasista,avand in vedere ca ,cunosc o gramada de tigani de treaba,pentru ca ,cartierul meu este plasat in spatele a doua cartiere de tigani...dar la noi in cartier nu avem tigani(e o zona rezidentiala,adica o zona in care sunt numai case,pentru cei ce cred ca rezidential inseamna regesc,sa nu rade-ti ca mi sa intamplat sa aud prosti care sa-mi spuna ca stau intr-un cartier de regiHaha...ca nu stie ce inseamna rezidential...)
Si de-a lungul timpului ne-am obisnuit cu cele doua cartiereWink...app credeti-ma ca nu toti tiganii sunt hoti...eu cunosc multi tigani care isi castiga painea cinstit.
Show Content
Da, oarecum ai dreptate, am avut si eu un prieten asa, mai rrom, nu avea mama, sau tata, am fost la scoala impreuna pe clasele 1-4. A fost nevoit sa se retraga de acolo, deoarece a fost adoptat. Mi-a parut chiar rau ca s-a mutat, era cel mai de treaba rrom care l-am intalnit in viata mea.
Sup
Ei este adevarat, nu e frumoasa ideea de rasism care reiese din parodia mea, insa este singura de acest gen pe care o am in minte si promit sa nu mai fac altadata. Oricum, nu m-am putut abtine, era prea tare :/ :/ :/
Fighting back!...
(10-10-2011, 05:31 PM)old nick Wrote: Mai degraba as incuraja rasismul decat "parodii" de genul ultimelor aparute pe forum. De fapt constat ca forumul s-a transformat intr-unul destinat parodiilor de tot felul. Daca ma gandesc mai bine, in ultimul timp e chiar o parodie de forum. What Simt nevoia sa ma retrag in chilia mea. Grin

Si ca sa mai adaug ceva eu zic ca s-a transformat intr-un loc cu viitor, pt. cei care vor citi wiki-urile facute in ultimele luni si cele mai vechi.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
da stiu ca prin wiki-urile acestea te referi si la cel al meu...stiu ca a iesit aiurea, de aceea cand il termin,te rog din tot sufletul sa-l corectezi...ca se pare ca am facut acolo un dublu post si am pus sfarsitul primului capitol unde nu trebuie...scuzeSad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(10-10-2011, 07:32 PM)Terente Wrote:
(10-10-2011, 05:31 PM)old nick Wrote: Mai degraba as incuraja rasismul decat "parodii" de genul ultimelor aparute pe forum. De fapt constat ca forumul s-a transformat intr-unul destinat parodiilor de tot felul. Daca ma gandesc mai bine, in ultimul timp e chiar o parodie de forum. What Simt nevoia sa ma retrag in chilia mea. Grin

Si ca sa mai adaug ceva eu zic ca s-a transformat intr-un loc cu viitor, pt. cei care vor citi wiki-urile facute in ultimele luni si cele mai vechi.

Mai sunt foarte multe de adaugat. Smile Eu tind sa cred ca s-a retras pentru ca nu mai are chef de forum, pentru ca motivele ce le-a pus sunt chiar jalnice si fara nici un pic de adevar.
Sup
asta cam asa e...noi romanii dam vina pe orice,mai putin pe noi insisi,niciodata nu stim sa ne asumam raspundereaHaha...de ex ,daca te apuca damblaua si dai cu caramida in geam ...cand vine soata-ta acasa dai vina pe cainele vecinului nu???Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

Da, cam ca si mine cand mi-am imbatat cainele cu tuica bunicului...ce vremuri.
Sup
(10-10-2011, 08:05 PM)Warhell Wrote: Da, cam ca si mine cand mi-am imbatat cainele cu tuica bunicului...ce vremuri.

=)) eu odata mi-am imbatat cocosul bunicilor Haha din greseala am lasat o farfurie cu vin afara in curte,iar cocosu s-a dat la ea,nu se mai putea tine pe picioare Haha.
Smirk
eu la tara mi-am lasat paharul cu vin pe scara casei din greseala...si unchiu avea atunci catelusi mici...cat am mai ras cu unchi-meo cand am vazut toti catelusii cu burta -n sus si paharul meu golHaha...prima data am cerzut ca-s morti,si dupaia ne-am dat seama ca bausera din pahar...a fost mortala chestia...sa vede-ti cand s-au trezit,erau buimaci,mergeau pe 7 carariHaha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ... Szekemri 1,000 156,955 03-06-2015, 08:26 PM
Last Post: Hydrax
  Discuţii Zilnice 9 Warhell 1,006 241,908 09-13-2013, 10:09 PM
Last Post: Kristi
  Discutii Zilnice #8 Robi 944 189,545 02-02-2013, 09:40 PM
Last Post: Warhell
  Discuţii Zilnice #7 Szekemri 980 240,232 10-13-2012, 08:12 PM
Last Post: Robi
  Discuţii Zilnice #6 Zamolxis1 949 163,411 07-12-2012, 12:02 PM
Last Post: Robi
  Discuţii Zilnice #5 Carnage 953 175,861 02-14-2012, 06:28 PM
Last Post: Carnage
  Discuţii zilnice #4 Zamolxis1 993 228,181 01-05-2012, 10:51 PM
Last Post: Carnage
  Discutii New Rpg Cryssalis 1,002 339,623 01-05-2012, 08:56 PM
Last Post: Zamolxis1
  Discutii Zilnice #2 Raducu' 499 100,542 09-04-2011, 11:06 PM
Last Post: Warhell
  Discutii Zilnice #1 Ducipal 1,020 233,545 02-19-2011, 03:43 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)