Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam Thread
#71
[Image: nissan-primera-sedan-2007_mare0.jpeg]

Un Nissan pt Bogdan
#72
Astazi se declara zi nationala de DOLIU pe acest forum deoarece catzei lui Dorin au fost asasinati cu sange rece, de catre un om caruia ii plac foarte mult cainii.

Condoleantele Mele Dorin.
#73
Dumnezeu sa-i ierte. Sa le fie tarna curata.
#74
Multumesc pentru condoleante, Caline si Legend. M-am enervat, ca imi placea de amandoi cateii mei: Dolfi si Ursei (ii aveam demult, in special pe Dolfi). Pun pariu ca cel care a zis ca s-au batut cu alti caini de fapt i-a omorat el, ca sa poata fura noaptea de la tara fara sa latre cainii.
#75
Bine ca i-a omorat ... Sunt doar niste potai ordinare ... Si eu i-as fi omorat cu cea mai mare placere.
#76
Caline...merci mult tataaaaaaaa...pt PRIMERA :X:X:X:X:X:X:X....love that car...care stie ce fel are bordul?????e ca la un Avion..Wink)....datzi un search pe Google....
#77
Calin Wrote:Bine ca i-a omorat ... Sunt doar niste potai ordinare ... Si eu i-as fi omorat cu cea mai mare placere.
Daca erau caini de casa, atunci omul nu avea niciun drept sa ii omoare. E ca si cum tu ai un obiect si el ti-l strica pentru ca e un "obiect ordinar".
Atata timp cat erau propietatea cuiva tu nu ai voie sa-i faci nimic...decat daca te ataca sau chestii de genul asta.
#78
Are dreptate Helper...da oricum....e interzisa violentza impotriva animalelor....deci....ala e un sugaci rapanos....care..pariu pe ce vretzi voi....ca mai mult de 4 clase..n-are...
#79
caline daca tu ai face asta ai fi o si mai mare potaie ordinara
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#80
Haideti sa schimbam subiectul, baieti.

Ce parere aveti de acest filmulet?


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 202,082 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 360,993 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,701 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
Wink Thread n00b / funny [Spam Thread 2] iustintoma 399 141,827 07-30-2010, 07:32 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 7 Guest(s)