Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
#71
Incredibil...
http://www.timesnewroman.ro/politic/1185...i-la-rusia
#72
De ce atata scandal din cauza unui ban?!?!
In pana mea....parca zici ca old nick a omorat un om(nici asa nu cred il criticau in halul acesta oamenii...)
Poate ca da,poate ca nu(nu ma pronunt....dovada ip-ului nu mi se pare foarte solida....) si-a facut un alt cont,ok! lasati omul in pace....a gresit asta e.....
Sau problema este ca staff-ul a gresit ca i-a dat ban si acum incearca sa isi ascunda vina cu aceasta "cortina de fier"?!?.... da! sunt mai suspicios din fire....

De ce nu pune toata lumea cartile pe fata?? sa vedem clar cine are dreptate si cine nu....

In opinia mea, daca tot vor exista secrete si lucuri ascunse comunitatea va avea un viitor foarte intunecat... Nu spune nimeni sa nu aveti sectiuni speciale pentru moderatori si admini...Doamne Fereste!... Dar cum vreti sa incercam sa intelegem ceva daca fiecare prezinta cate o bucata din poveste si nu se leaga nimic....

Cam atat am avut de spus....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
#73
Defapt cornel , same ip= (in mare parte pe micul internet) same user Haha.
Mai peste tot se da ban pentru asa ceva.
#74
(03-25-2014, 06:21 PM)cornel Wrote: De ce atata scandal din cauza unui ban?!?!
In pana mea....parca zici ca old nick a omorat un om(nici asa nu cred il criticau in halul acesta oamenii...)
Poate ca da,poate ca nu(nu ma pronunt....dovada ip-ului nu mi se pare foarte solida....) si-a facut un alt cont,ok! lasati omul in pace....a gresit asta e.....

Unde vezi tu scandal?
Da' daca iti da cineva foc la casa cand tu esti plecat din oras, si pe urma politia il prinde, tu vei zice "Lasati omul in pace, a gresit asta e, se mai intampla."? ... bine, comparatia nu e prea buna, dar intelegi la ce ma refer. Grin
Problema era ca nu recunoaste adevarul.

(03-25-2014, 06:21 PM)cornel Wrote: De ce nu pune toata lumea cartile pe fata?? sa vedem clar cine are dreptate si cine nu....
Dar cum vreti sa incercam sa intelegem ceva daca fiecare prezinta cate o bucata din poveste si nu se leaga nimic....

Daca citesti posturile de aici vei vedea cum se leaga toata povestea.
#75
(03-25-2014, 06:21 PM)cornel Wrote: Sau problema este ca staff-ul a gresit ca i-a dat ban si acum incearca sa isi ascunda vina cu aceasta "cortina de fier"?!?.... da! sunt mai suspicios din fire....

De ce nu pune toata lumea cartile pe fata?? sa vedem clar cine are dreptate si cine nu....

Cartea a fost de fapt pusă pe masă. Am pus-o mai devreme în postarea cu imaginea aia. Alte cărți ar mai fi, dar nu mai sunt nevoie de ele, pentru că prima e concludentă. Fapta s-a comis și a trecut. Pentru mine nu a mai contat că s-a comis și banul a fost retras. Aici se încheie povestea asta frumoasă.

Quote:In opinia mea, daca tot vor exista secrete si lucuri ascunse comunitatea va avea un viitor foarte intunecat... Nu spune nimeni sa nu aveti sectiuni speciale pentru moderatori si admini...Doamne Fereste!... Dar cum vreti sa incercam sa intelegem ceva daca fiecare prezinta cate o bucata din poveste si nu se leaga nimic....

Nu există nici un secret, nici măcar în zona ascunsă a forumului. Dovadă stă și posibilitatea grupului de 'cetățeni privilegiați' să o vadă fără nici o problemă.

Povestea asta s-a terminat și nu voi mai discuta subiectul prin postări. Prin mesaje private pentru interesați. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#76
(03-24-2014, 11:44 PM)Marian Wrote: Oldnick, te respect și te-am respectat. De asta ți-am ridicat banul.

Daca te respectai pe tine ca admin, imi dadeai ban pe 25 decembrie.
Daca ma respecti pe mine ca user, imi dai ban permanent acum.
#77
(03-25-2014, 08:05 PM)old nick Wrote: Daca te respectai pe tine ca admin, imi dadeai ban pe 25 decembrie.
Daca ma respecti pe mine ca user, imi dai ban permanent acum.

Daca luai ban te plangeai ca tu nu esti Iuliu si nu meritai, daca nu luai ban iarasi te plangeai ca trebuia sa iei ban. Nimic nu-ti convine. Vrei ban? Poti sa iti dai singur auto-ban. Apasa pe butonul de Log Out si apoi nu mai vizita forumul niciodata si vei acea exact aceeasi experienta ca si cum ai fi luat ban dat de noi.

Show Content
#78
Greseala mea. Trebuia sa precizez in mod explicit si fara echivoc ca postarea asta e doar pentru Marian.

(03-24-2014, 11:44 PM)Marian Wrote: Oldnick, te respect și te-am respectat. De asta ți-am ridicat banul.

Daca te respectai pe tine ca admin, imi dadeai ban pe 25 decembrie.
Daca ma respecti pe mine ca user, imi dai ban permanent acum.
#79
(03-25-2014, 08:44 PM)old nick Wrote: Trebuia sa precizez in mod explicit si fara echivoc ca postarea asta e doar pentru Marian.

Eram constient de lucrul acesta.
#80
(03-25-2014, 08:45 PM)Kristi Wrote:
(03-25-2014, 08:44 PM)old nick Wrote: Trebuia sa precizez in mod explicit si fara echivoc ca postarea asta e doar pentru Marian.

Eram constient de lucrul acesta.

Atunci de ce te bagi?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)