Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread n00b / funny [Spam Thread 2]
#51
Mai iusti mai... stii ce-ti recomand eu ca sa scapi de singuratatea asta dispretuitoare?
Show Content
#52
Si Raducu pot sa folosesc acest threat ca sa vorbesc orice cu alti prietnei care sunt aici?
Si Raducu uite-ti sarcina:tu lasi sa discute aici cu mine pe CEI care DOAR ma cunosc si imi sunt prieteni,deci nu lasa sa posteze aici pe forum pe cei care nu-i cunosc si nu-mi sunt inca de partea mea.Ne-am inteles?Am sa-ti spun pe un alt threat pe care ii cunosc si imi sunt parteneri cu mine,so don't let anybody here.Cum e Necro espresia asta pe care am spus-o in engleza?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#53
Bine sefu...
Totusi... te-ai uitat la un material XXX?
Show Content
#54
Asa spune-mi te rog ai citit threatul Gothic 3 problema acolo am spus ca imi merge greu Gothic 3.Citeste-l daca nu l-ai citit si ai sa vezi ca am spus odata ca imi merge greu Gothic 3.Dupa ce ai citit spunemi de ce imi merge gru jocul?Eu zic ca am incarcat calculatorul prea mult ca asa mi-a zis unchiu meu.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#55
Am sa-l cistesc maine seara, acum ma duc la somn. Pana atunci nu te mai abate de la subiect si discuta doar cu si despre prietenii tai imaginari.
Bafta!
#56
Hei vorbesc serios eu vorbesc cu prieteni cum sunt:tu,Necro,Carnage12,ZERO COOL,etc.Acestia imi sunteti prieteni adevarati.Si eu adorm pe la 2 noaptea.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#57
Am glumit si eu...
Show Content
Gata.
Noapte Buna!
#58
Bine.Noapte buna.Dar spune-mi cand esti disponibil ziua?

Raspuns: Maine seara dupa 6...

Modificat de Raducu'

Bine acum poti sa te duci la culcare.Noapte buna,Raducu!
Hei Edg ce mai faci?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#59
Stau si eu la discutii pe net ca afara e o vreme...
#60
Da la mine in Constanta a plouat putin.Auzi de unde ai 8 la reputatie ca eu am 2.Scuza-ma ca te intreb dar noi vorbim pe un threat de prietenie si de ce sa nu stim unul de la altii?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 185,571 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 334,202 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,241 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
  Spam Thread Raducu' 433 101,384 07-13-2010, 11:41 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)