Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread n00b / funny [Spam Thread 2]
(07-12-2010, 09:22 PM)iustintoma Wrote:
(07-12-2010, 09:19 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: aha..bine...sa nu te mai certi....

Pai da dar stai putin Pepe eu vroiam prieteni aici pe forum iar Necro a zis "Nu comporta-te Iustin ca un om normal".Si nici dupa cum se vede nu ma prea place Necro.

dar chestia este ca nimeni nu este obligat sa te placa...(mai ales baietii)...ce sa-ti spun...fa lucruri utile, si vei fi placut...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Hei am gasit un video clip pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=AGmwE8ypxnM
Sper sa va placa!SmileGrin
Uitati altul despre prietenie http://www.youtube.com/watch?v=joNK_6oeK...re=related
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
(07-12-2010, 09:17 PM)iustintoma Wrote: M-am certat cu Necro.

Cu toata resposnabilitatea iti spun ca tu ai probleme serioase. Cand m-am certat eu cu tine? Eu doar ti-am explicat ca nu e matur ceea ce faci si modul in care faci, nimic mai mult. Daca ai ajuns in starea in care si aceste sfaturi sa fie interpretate drept cearta, atunci e prea de tot... Cerceteaza conceptul de "cearta", ca vad ca nu ai prea mult contact cu logica.
Acum urmeaza sa sara cineva sa-mi spuna ca Iustin e doar un copil de 11 ani si ca nu trebuie sa ma astept la prea mult de la el; asta inseamna ca trebuie sa ii tolerez toate prostiile, doar pentru ca e un copil?
(07-12-2010, 10:59 PM)Necro Wrote:
(07-12-2010, 09:17 PM)iustintoma Wrote: M-am certat cu Necro.

Cu toata resposnabilitatea iti spun ca tu ai probleme serioase. Cand m-am certat eu cu tine? Eu doar ti-am explicat ca nu e matur ceea ce faci si modul in care faci, nimic mai mult. Daca ai ajuns in starea in care si aceste sfaturi sa fie interpretate drept cearta, atunci e prea de tot... Cerceteaza conceptul de "cearta", ca vad ca nu ai prea mult contact cu logica.
Acum urmeaza sa sara cineva sa-mi spuna ca Iustin e doar un copil de 11 ani si ca nu trebuie sa ma astept la prea mult de la el; asta inseamna ca trebuie sa ii tolerez toate prostiile, doar pentru ca e un copil?

Scuze Necro am crezut ca ne-am certat.Te rog frumos sa ma ierti ca am crezut asa.Sincer imi pare dar asa credeam eu.Dar te rog sa ma ierti acuma ca am gandit asa.
Sincer din suflet imi pare rau de asta.
Si Necro eu ma 12 ani nu 11.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
Noi sa fim sanatosi.
ba abia am venit si gasesc in threadul asta discutii care mai de care mai patetice si mai amuzante .... am ras cu lacrim timp de vreo 15 minute pana am citit toate paginile si DA eu tin cu amandoi mi-a placut foarte mult sarcasmul si glumele lui necro dar si vorbele lui iustin cat despre cearta ..eu nu am vazut cearta Haha doar suturi in fund unu dupa altul Haha
[Image: 242idki.png]
Si ti-a placut carnage 12 vorbele mele aici?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
Da dar unele sunt de-a dreptul patetice.
[Image: 242idki.png]
Care anume?:|
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
nu le pot enumera dar unele ar fi faza cu iertatu` cred ca ti-ai cerut iertare de mai multe ori decat am terminat eu Gothic 1 Haha
[Image: 242idki.png]


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 201,320 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 360,383 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,690 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
  Spam Thread Raducu' 433 111,360 07-13-2010, 11:41 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)