Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ati observat ca....
#81
sa ne multumim cu ce este si bine ca nu e ca la the witcher : toate babele arata la fel toate femeile arata la fel etc etc..
[Image: 242idki.png]
#82
Nu mi se par ca femeile arata la fel! Babele da, da macar are si babe
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
#83
ati observat k:
in g1 in primul film knd eroul este judecat el arata total diferit fata de cel din joc? nu are mustata , coada si nasul lui este mai ascutitGrin
in g2 in baracile militienilor din khorinis sunt armuri de guard din old camp pe pereti si nu le poti lua deloc?
tot in g2, sabiile din butoaie sunt de imagine, deoarece nu poti lua niciuna din ele? park 1 sabie o poti lua
in G1 in filmul in care eroul si milten fac magie pe la gramada de ore, eroul nu are coada?
in toate gothicurile, eroul nu inchide niciodata ochii ba chiar clipeste in g1 si g2?
eroul din g3 nu are coada si nu seamana deloc cu eroul din g anterioare( cred k asta nu e mare observatie)
in g1 exista o inchisoare dedesuptul taberei orcilor? akolo gasesti o revenge steel
in g2 turnul lui Xardas este diferit in interior fata de cel din g1? in g1 trebuia sa te teleportezi apoi sa urci o scara..iar in g2 urci pe niste scari in spirala
in g1 si g2 scarile sunt niste imagini 3d puse pe niste drumuri inclinate dak pot sa le zic asa
in toate gothicurile hainele lui namless sunt diferiteGrin poate si le schimba inainte k a transpirat dupa atata muncaHaha
#84
(08-31-2010, 11:05 PM)octav007 Wrote: ati observat k:

Da.

(08-31-2010, 11:05 PM)octav007 Wrote: in g1 in primul film knd eroul este judecat el arata total diferit fata de cel din joc? nu are mustata , coada si nasul lui este mai ascutitGrin

Ai auzit de animatii 3D ?

(08-31-2010, 11:05 PM)octav007 Wrote: in g2 in baracile militienilor din khorinis sunt armuri de guard din old camp pe pereti si nu le poti lua deloc?

Ai auzit de decoratiuni?

(08-31-2010, 11:05 PM)octav007 Wrote: tot in g2, sabiile din butoaie sunt de imagine, deoarece nu poti lua niciuna din ele? park 1 sabie o poti lua

Same as above.

(08-31-2010, 11:05 PM)octav007 Wrote: in G1 in filmul in care eroul si milten fac magie pe la gramada de ore, eroul nu are coada?

Greseala.

(08-31-2010, 11:05 PM)octav007 Wrote: in toate gothicurile, eroul nu inchide niciodata ochii ba chiar clipeste in g1 si g2?

Ce vrei, e un personaj virtual.

(08-31-2010, 11:05 PM)octav007 Wrote: eroul din g3 nu are coada si nu seamana deloc cu eroul din g anterioare( cred k asta nu e mare observatie)

E o anumita perioada de timp dintre G2 si G3 asa ca asta nu e o observatie foarte inteligenta. Mai ales ca tehnologia a avansat....

(08-31-2010, 11:05 PM)octav007 Wrote: in g1 exista o inchisoare dedesuptul taberei orcilor? akolo gasesti o revenge steel

Asta stie oricine care a jucat Gothic1.

(08-31-2010, 11:05 PM)octav007 Wrote: in g2 turnul lui Xardas este diferit in interior fata de cel din g1? in g1 trebuia sa te teleportezi apoi sa urci o scara..iar in g2 urci pe niste scari in spirala

Asta pentru ca sunt doua turnuri diferite.

(08-31-2010, 11:05 PM)octav007 Wrote: in g1 si g2 scarile sunt niste imagini 3d puse pe niste drumuri inclinate dak pot sa le zic asa

Da', cum altfel vroiai sa fie facute?

(08-31-2010, 11:05 PM)octav007 Wrote: in toate gothicurile hainele lui namless sunt diferiteGrin poate si le schimba inainte k a transpirat dupa atata muncaHaha

Asta da observatie inteligenta... :-??
#85
ee na...... deaku nu mai fac nicio observatie:| [-(
la chestia cu turnu lu xardas ma refeream la acelasi turn man! adik ala din valea minelorTongue
am zis si eu niste observatii deh...am sa incerc data viitoare sa fac niste observatii mai buneTongue
ati observat k sunt personaje care nu pot fi omorate? de ex gardienii din Old camp care stau langa roata ce inchide poarta...sau si asta e doar o observatie banala?....
#86
da si asta e banala
pt ca daca i-ai putea omori, cine ar putea sa inchida poarta
asa sunt facuti de joc (consola, flags=2)
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#87
...Necro, nu ti s-a cam urcat la cap in ultima vreme? Lasa omul in pace, asta a vazut el, asta a scris. Threadul asta e deschis aici ca sa spuna fiecare ce a vazut, altfel era inchis, LOGIC. In plus, poate pe altul l-a interesat ce a citit, dar nu se poate daca nu vii tu repede cu critica. Anul trecut cand ai ajuns aici asa erai un mielusel si un baiat bun si acum stai aici doar ca sa ai ce te lua de lume, daca nu-ti convine, log out.
Si voi, astilalti, nu mai pupati atata in *** de teama sa nu luati ban sau warn.
#88
care astialalti? O_o eu nus de acord cu necro ca la fiecare nou venit sa fie asa de dur
[Image: 242idki.png]
#89
Carnage, e usor de remarcat cum unii sunt de acord cu fiecare ca*** pe care il spune unul mai "destept". Care se simte, sa ia masuri. Eu nu dau nume si nici nu zic ca toti fac asta.
Pe langa asta, nu e prima data cand Necro ii da cu maciuca in cap unui nou-venit degeaba si te intrebi de ce pleaca membrii de pe forum, d'oh. Aici nu e tarlaua cuiva, cui nu ii convine sa se care ca online oricine poate fi "smecher".
#90
oricine poate fi smecher pe un forum mai ales pe "mess" dar in realitate stim bine ce sunt
[Image: 242idki.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)