Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viata pe care o traim
#81
ca bine zici -_-; oricum sunt mandru ca sunt roman^^ intr-un fel e misto nush de ce Haha
[Image: 242idki.png]
replyReply
#82
Smile dc ca iti taie salariu cu 25% Haha Haha sau ca te injura itelieni daca esti roman Haha vreau sa inteleg si yo Haha :S
replyReply
#83
Iei de pe net cat vrei! totusi americanii is la putere
(11-08-2010, 12:22 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: Trecut de c***t am avut, prezent de c***t avem, bine ca nu avem viitor...

unde am avut trecut de c***t?
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#84
(11-08-2010, 07:32 PM)Cryssalis Wrote: Smile dc ca iti taie salariu cu 25% Haha Haha sau ca te injura itelieni daca esti roman Haha vreau sa inteleg si yo Haha :S

1.Pentru ca nu le taie nimeni gatu'.
2.Pentru ca uneori suntem mai tigani decat ei.
3.Nu e nimic de inteles,e o porcarie.
replyReply
#85
da stiu. ceva de genu cu sacii am patit si noi cu let's do it :| dar au venit unii din organizatia noastra si le-au facut panarama la aia care trebuiau sa vina, imediat s-au conformat.. mama lor :-w
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#86
(11-08-2010, 08:04 PM)Z3R0 C00L Wrote: Iei de pe net cat vrei! totusi americanii is la putere
(11-08-2010, 12:22 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: Trecut de c***t am avut, prezent de c***t avem, bine ca nu avem viitor...

unde am avut trecut de c***t?

Nu am avut?? Zi un lucru monumental facut in trecut de Romania, ca tara, nu ca individualitati...
(11-08-2010, 04:26 PM)carnage12 Wrote: ca bine zici -_-; oricum sunt mandru ca sunt roman^^ intr-un fel e misto nush de ce Haha

cred ca esti mandru de Romania(la fel ca mine) din simplu motiv ca noi nu ne prea gandim la responsabilitati, viitor, chestii...Dar ma gandesc ca asta o sa se schimbe....nu stiu daca si voi, dar eu cred ca romanii cred intotdeauna ca sunt inferiori altor natii...lucru ce nu se intampla in cazul meu (si multi altora) ..si dinaia sunt mandru de romani...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#87
oke this its your opinion Haha Haha............. mie imi place in romania ca nu te plictisesti niciodata Haha ......spre deosibre de alte tari Wink Wink Haha unde Pizza vin mai repede ca Politia unde Haha toti analfabetii si cretinii sunt in guvern Haha Haha
THIS IS ROMANIAN THE LAND OF CHOICE
This is first time I say Romainian Its a Carnaval Haha
replyReply
#88
corect: ROMANIA- Land of Last Choice Haha
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#89
Chuck Norris s-a nascut in ROmania
[Image: 242idki.png]
replyReply
#90
Ce sa te astepti de la o tara in care Fernando de la Caransebes e mai cunoscut ca Eliade (si asta e o realitate pentru 40% din populatie...) ???
E bine sa faci parte din ceilalti 60% si vei pleca intr-o alta tara...
Stiati ca :doar 41% din romani sunt absolvenţi de liceu, iar 27% de facultate?
Dar mai stiati ca : 5% din rromi sunt absolvenţi de liceu, iar 2% de facultate?
Interesant, nu??
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sportul in viata noastra Raducu' 84 26,724 01-15-2012, 02:27 PM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)