Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iustin's Company
#41
(05-21-2011, 10:04 PM)iustintoma Wrote: Un mod pentru Gothic cu Star Wars.

Dar ce asemanare vezi tu intre Star Wars si Gothic? E ca si cum ai pune fata lui Justin Bieber pe tricoul celor de la Metallica...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#42
Pai nu stiu am zis sa facem un mod in care sa fie texturile, item-urile si povestea din Star Wars.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#43
(05-22-2011, 03:07 PM)iustintoma Wrote: Pai nu stiu am zis sa facem un mod in care sa fie texturile, item-urile si povestea din Star Wars.

Eu unul nu cunosc povestea din Star Wars, deci nici daca as fi fost de acord cu conceptul, nu as fi putut sa te ajut. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#44
nu este o idee buna.Nici macar n-are sens.
#45
scz ca intrerup discutia , deci practic despre ce discutati ??
#46
Discutam despre echipa de modderi si ce moduri sa facem.Deci cine se inscrie si ce parere aveti despre mod?Ce mod propuneti sa facem?Sau mai bine lucram la modul lui Crissalys?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#47
(05-22-2011, 03:07 PM)iustintoma Wrote: Pai nu stiu am zis sa facem un mod in care sa fie texturile, item-urile si povestea din Star Wars.

asta e o tampenie, ia-ti star wars pentru asta (the force unleashed cel mai nou)
adica vrei sa ai texturi de star wars, iteme de star wars si poveste din star wars
pai atunci unde intervine gothicul?
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
#48
(05-22-2011, 07:32 PM)iustintoma Wrote: Discutam despre echipa de modderi si ce moduri sa facem.Deci cine se inscrie si ce parere aveti despre mod?Ce mod propuneti sa facem?Sau mai bine lucram la modul lui Crissalys?

Ăăăăă ... tu chiar vorbeai serios atunci cand ai zis ca vrei sa facem modul asta? I thought it was just one of your abysmally, foolish, far-fetched ideas. :|
#49
(05-22-2011, 09:33 PM)Necro Wrote:
(05-22-2011, 07:32 PM)iustintoma Wrote: Discutam despre echipa de modderi si ce moduri sa facem.Deci cine se inscrie si ce parere aveti despre mod?Ce mod propuneti sa facem?Sau mai bine lucram la modul lui Crissalys?

Ăăăăă ... tu chiar vorbeai serios atunci cand ai zis ca vrei sa facem modul asta? I thought it was just one of your abysmally, foolish, far-fetched ideas. :|

Pai am zis sa facem o echipa de modderi si poate putem sa facem un mod, dar nu neaparat Star Wars, am dat si eu un exemplu.
Dar nu este una din ideile mele rele.





I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#50
Quote:your abysmally, foolish, far-fetched ideas.

Sunt ideile lui, care trebuiesc respectate.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)