Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spam Thread Reloaded #3
Ce nasol e in seara asta, ieri pe vremea asta daca ieseai 2 minute pe forum si intrai din nou gaseai vreo 5 pagini in plus in Discutii Zilnice si Spam Thread.
Sup
da stiu,ma intrebam cum de sunt asa putini,ca ieri erau vreo 15 onSmile
mda...bah zombie extraterestru mutant malefic care te dai drept terente,da-l inapoi pe terente,ca era mai blandHaha
sau vin eu dupa tine.Haha
App terente am visat azi noapte ca m-am intalnit cu tine in Hunedoara,si ca locuiai aici,si te-am rugat sa vii cu mine pana acasa,ca erai cu prietena ta cea cu silicoane...si toate dotarileHahaSmirkGrin,si ai venit cu mine,si nu stiu de unde a aparut un prieten de-al tau(un tigan)care te-a insotit,si tiganu a intra odata cu tine la mine in casa si am inceput sa-l amenint ca-l spal cu clor pana se face alb daca vad ca-mi dispare ceva din casa,si tie nu mai stiu ce ti-am spus...dupaia m-am trezit.Haha...a fost cel mai retardat vis pe care l-am avut,mai bine o visam pe Jennifer Lopez,sau pe Bianca DragusanuHaha...glumesc!!!Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

serios l-ai visat, desi nu stiai cum arataHaha
Show Content
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
Mare cas, si eu am visat ca visez ca visez ca visam. Si m-am trezit crezand ca visez la visul la care visam ca visez.
Sup
Daca tot suntem la vise, chestii....in 2-3 ore cat am dormit in ultimele zile nu stiu zau daca aveam timp sa visez ceva.

Ultimul vis ciudat??? Incercam sa ma bag in seama cu o fata si asta imi varsase berea pe mine ca era trimisa secreta a prietenei adevarate. :| Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
La mine ultimul vis ciudat a fost cand am dat mana cu Hitler. :|
Sup
Vise cu personalitati niciodata nu am avut...Parca o singura data tin minte ca visam ca venise Angelina pe la scoala noastra. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Aseara am visat de m-a durut capul.

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



(10-08-2011, 10:23 PM)Hegan Wrote: Aseara am visat de m-a durut capul.

Bine ca nu creierul Wink.
[Image: 242idki.png]
Tocmai mai jicnit?

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''





Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 182,295 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 5,156 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
Wink Thread n00b / funny [Spam Thread 2] iustintoma 399 122,198 07-30-2010, 07:32 PM
Last Post: Szekemri
  Spam Thread Raducu' 433 99,892 07-13-2010, 11:41 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)